QNB Finansbank ve Denizbank Bayram İçin Kolları Sıvadı! Kredi Puanı Dert Olmayacak ve Hemen Onay Verilecek!

Bankalardan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte QNB Finansbank ve Denizbank, bayram için yeni bir kredi kampanyası başlattı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank ve Denizbank Bayram İçin Kolları Sıvadı! Kredi Puanı Dert Olmayacak ve Hemen Onay Verilecek!

Bankalardan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte QNB Finansbank ve Denizbank, bayram için yeni bir kredi kampanyası başlattı. 50000 TL'ye kadar ödenecek olan bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara hızlı bir şekilde sonuç verileceği açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden yapılacak olan kampanya duyurusu ile birlikte sizler de 50000 TL'ye kadar hemen bankadan onay alabilir. 36 ay vadeye kadar almış olduğunuz tüm kredilerde ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Denizbank ve QNB Finansbank üzerinden başlatılan bu kampanyada banka kredi puanı uygun olan kişiler ile birlikte banka şartlarına uygun olan bireysel müşteriler başvurularını gerçekleştirebilir. İsteyen vatandaşlar, kredi için SMS atabilir, isteyen vatandaşlar ise SMS atmadan internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere acil ihtiyaç kredisi kampanyası olarak yapacakları kredilerde en yakın banka şubesinden de işlemlerini yapabilir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilirler ve kredi başvurusunda bulunabilirler. 50 30 numarasına mesaj attıktan sonra banka sizlere hızlı bir şekilde geri dönüşünü yapacak, onaylanan tutarı, TC kimlik numarasına göre belirleyecektir. Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişiler, QNB Finansbank üzerinden kredi onayı alabilirler. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden ve mobil uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir, sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. 50000 TL'ye kadar alacağınız bu kredilerde banka 36 ay vadeli işlem yapar.

0-79kredi.jpg

Denizbank

Denizbank üzerinden başvuru yaparak nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için SMS Kredi Servisi ve internet üzerinden WEB kredi sermesi mümkün olmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 32 80 numarasına göndermeleri durumunda, Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılırlar. Başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca internet sitesi üzerinden de kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak işlem yapabilir ve 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka tarafından yapılan kredi başvuruları sonucu olumlu olan vatandaşlar En yakın DenizBank şubesine giderek bu bankadan kredisini hemen kullanabilir.

Keşfet