QNB Finansbank ve 2 Banka 23 Nisan ve 29 Nisan Arasında 10.000 TL Ödeme Yapacak! SMS ile Hemen Alınacak

QNB Finansbank ve 2 Banka 23 Nisan ve 29 Nisan Arasında 10.000 TL Ödeme Yapacak! SMS ile Hemen Alınacak. Son Dakika Kampanyası vatandaşlara umut oldu! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank ve 2 Banka 23 Nisan ve 29 Nisan Arasında 10.000 TL Ödeme Yapacak! SMS ile Hemen Alınacak

QNB Finansbank ve 2 Banka 23 Nisan ve 29 Nisan Arasında 10.000 TL Ödeme Yapacak! SMS ile Hemen Alınacak. Bankalar üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında 10000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara, bayrama kadar hızlı bir şekilde sonuç verilecek yeni bir kredi kampanyası başladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecek ve 36 ay vadeye kadar işlem yaparak kendi kredi taksitlerinizi ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10 bin TL'ye kadar işlem yapacak olan kişilere banka hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. En yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere banka en yakın banka şubesi üzerinden ve bankanın SMS Kredi Servisi üzerinden 10 bin TL onay alıp almadığını hemen söyler.

QNB Finansbank

qnb-finansbank1.jpg

QNB Finansbank üzerinden banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapılacak olan SMS Kredi kampanyası başladı. Cep telefonunuz üzerinden TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 5030 numarasına gönderirseniz, QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmış olacaksınız. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, işlem yapacak olan vatandaşlar, ayrıca bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığını kullanarak da yedi gün yirmi dört saat ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Akbank

akbank-1.png

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve bu bankada bir hesabınız var ise Akbank Direkt uygulama şifresi oluşturarak hızlı bir şekilde banka üzerinden hemen işlem yapabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu banka üzerinden Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi kullanabileceksiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra sizlerde 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirecek ve kredinizi kullanabileceksiniz. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini yapacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, kredi kullanabilmektedir. Akbank ayrıca SMS ile düşük faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Akbank üzerinden düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi için SMS atmak istiyorsanız, 10000 TL için kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin.

Denizbank

denizbank-h-1.jpg

Denizbank, kişilerin kredi puanına göre, hızlı bir şekilde kredi onayı imkanı sunan bankaların başında gelmektedir. Denizbank, yapmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Sms ile hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı 32 80 numarasına gönderin. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesabınıza yatma olanağı sunacaktır. Sadece SMS ile değil, bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, internet bankacılığı üzerinden de kredi kullanabiliyor.

Keşfet