QNB Finansbank red olmayacak kampanyasını başlattı! Sms atan AtM üzerinden 33.000 TL ödeme alacak

QNB Finansbank red olmayacak kampanyasını başlattı! Sms atan AtM üzerinden 33.000 TL ödeme alacak. Son dakika haberi geldi. Vatandaşlara nakit imkanı tanınacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank red olmayacak kampanyasını başlattı! Sms atan AtM üzerinden 33.000 TL ödeme alacak

QNB Finansbank son dakika bomba gibi bir kampanya başlattı! QNB Finansbank red olmayacak kampanyasını başlattı! Sms atan AtM üzerinden 33.000 TL ödeme alacak. QNB Finansbank üzerinden SMS ile başvuru yapan kişilere artık 33.000 TL ödeme hemen verilecektir.

QNB Finansbank resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de yapılan duyuru ile birlikte vatandaşlara hemen sonuç verileceği ve bu sonuca göre kredilerin aynı gün içinde kullandırılacağı açıklandı.

Banka şartlarına uygun olan banka kredi puanı yüksek olan kişilere 33.000 TL'ye kadar hemen nakit verilecektir. Başvuru yapmak isteyenler en yakın banka şubesine giderek de kredi başvurusu yapabiliyor. Ama bankanın reklamlarında en kolay yöntem SMS olduğu gösteriliyor. Sizlere bu haberimizde banka kredi puanı yüksek olan kişilere nasıl 33.000 TL ödeme verileceği haberi hakkında bilgiler vereceğiz.

QNB Finansbank 33.000 TL kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

qnb-finansbank.jpg

QNB Fİnansbank üzerinden SMS ile başvuru için bankanın 5030 numarasına ücretli mesaj atmanız gerekiyor. 5030 numarasına mesaj atılması durumunda banka hemen sizlere sonuç veriyor. 5030 numarasına mesaj atarak kredi alacak kişiler, TC KİMLİK numarasını yazması yeterli olacaktır.

Bu kampanyaya katılacak olan kişiler TC Kimlik numarasına mesaj atmaları sonrasında kredi için değerlendirmeye girecek ve bu değerlendirme sonucunda kredinizi hemen hesaba atabileceksiniz. QNB Finansbank resmi internet sitesinde işlem yapacak olan kişiler de bankanın mobil uygulamasını kullanabilirler.

QNB mobil uygulamasından kredi başvurusu yaparak işlem yaparsanız, banka sizlere 5 dakika içinde sonuç verir ve bu sonuca göre kredinizi hemen kullanırsınız. QNB Finansbank yaptığı bu kampanyada başvuru yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olmasını istemektedir. QNB Finansbank üzerinden başvuru yaparak kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar bu nakit kampanyasına katılarak uzun vadelerde kredi ödemesini gerçekleştirmektedir.

Keşfet