QNB Finansbank Emekli Ödemelerini Güncelledi! QNB Finansbank Tüm Diğer Bankaları Solladı

Promosyon ödemeleri söz konusu olduğunda bankalar arasında çok ciddi bir rekabetin ön plana çıktığını görmek mümkün oluyor. Özellikle artan geçim maliyetleri ve fiyatların artması ve gelecekte beklenen maaş zammı da promosyon rekabetinin katlanmasına neden oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank Emekli Ödemelerini Güncelledi! QNB Finansbank Tüm Diğer Bankaları Solladı

İlk olarak özel bankalar arasında rekabetin kızışması ile birlikte bankaların sunduğu hizmetlerin nakit ödemeler şeklinde yapılmasını sağlamıştı. Bankalar, kredi kartı puanı, gram altın, indirim ve hediye çeki ve hatta bankacılık hizmetleri gibi bir takım imkanlardan doğrudan nakit ödemeye geçiş yapmışlardı.

Sonraki süreçte ise bu yarışın içerisine kamu bankalarının da dahil olması ile birlikte süreç daha farklı bir noktaya doğru evrilmişti. Yılın son dönemecinde ise bütün kamu ve özel bankaları emekli promosyon ödemelerini güncellemeye başladı.

İşte Qnb Finansbank Emekli Promosyon Güncel rakamları

Emekli Promosyon Rakamları

Bu konuda ödenen maaşa oranla promosyon rakamının değişiklik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Maaşın aylık mı yoksa üç aylık mı alındığı da diğer bir değişken olarak dikkat çeker. Buna göre rakamların şu şekilde olduğunu da belirtebiliriz.

Eğer maaşınız 3.499 TL’ye kadarsa 3.000 TL nakit promosyon

Maaşınız 3.500 TL – 7499 TL arasında ise 3.500 TL nakit promosyon

7.500 TL - 9.999 TL arasında ise 4.500 TL nakit promosyon

Eğer maaşınız, 10.000 TL üzerinde ise 5.000 TL nakit promosyon ödemesi imkanından yararlanacaksınız.

b-a68379ac-b08d-46ad-b7aa-6a233b630919.png

3 Senelik Anlaşma Yapılacak

Bankalar anlaşmalarını üç senelik periyot içerisinde yapmaktadır. Bu konuda aksine bir imza atan kamu yada özel banka bulunmamakla birlikte Qnb Finansbank’a maaşlarını taşıyan müşterilerin bu bankalar içinde herhangi bir sorun yaşaması durumunda yada maaşlarının artış göstermesi durumunda ekstra promosyon almayacakları da belirtilmektedir.

Tüm bu seçenekler bir arada değerlendirildiğinde özellikle kamu bankalarına kıyasla özel bankaların emekli promosyon rakamlarının daha iyi aralıkta olduğunu da belirtmek yanlış olmayacaktır. Yine de bu konuda karar vermeden önce bankalar arasında iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Atm sayısı, banka şubesinin size olan uzaklığı, promosyon şartları başta olmak üzere tüm seçenekleri düşünerek karar vermeniz sizin açınızdan daha yerinde olacaktır.

Keşfet