QNB Finansbank 25000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Yaptırıyor! SMS atmanız yeterli

QNB Finansbank 25000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Yaptırıyor! SMS atmanız yeterli olacak! İşte detaylr..

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank 25000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Yaptırıyor! SMS atmanız yeterli

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara 25000 TL'ye kadar gelir belgesiz 25000 TL üzerindeyse gelir, belgeli olarak yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında gelen ve SMS ile hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğiniz, Finansbank yapmış olduğu bu son kampanyada 36 ay vadeli kredi imkanı sağlıyor.

Düşük faiz oranlarıyla kredi imkanından faydalanarak, işlem yapacak olan vatandaşlara, Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak kalacakları bu krediler için 90 gün ertelemeli olarak işlem yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak ve internet bankacılığını kullanarak, oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredide, isterseniz de banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte işlem yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusunun SMS ile Yapılışı

SMS yöntemi ile ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar Finansbank’ın 5030 numarasına TC kimlik numarasını göndermek yeterlidir. SMS yöntemi ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmayı düşünen vatandaşlar, bu kampanyadan faydalanmak istiyorsalar başvuru gerçekleştikten sonra, kredi sonucunun beklenmesi gerekir. Olumsuz sonuç almaları durumunda banka şubelerine uğrayarak kimlikleri ile birlikte kredilerini kullanabilirler. Bunun yanı sıra başvuru yapmak isteyen vatandaşlar bankanın internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurusunu yapabilirler. Onaylanan kredi tutarı kişinin hesabına aktarılır.

2022/04/18/qnb-1.jpg

Sizlerde nakit ihtiyacı hissediyorsanız, bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapıldıktan sonra onay alındığında krediyi ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Keşfet