PTT üzerinden ihtiyaç kredisi verilecek! Son dakika limitleri 40.000 TL oldu

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi verilecek! Son dakika limitleri 40.000 TL oldu. 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere artık PTT destek veriyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT üzerinden ihtiyaç kredisi verilecek! Son dakika limitleri 40.000 TL oldu

PTT üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 40.000 TL ödeme alacağı Haberi geldi.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlara PTT şubelerine gitmeden de başvurularını yapabilecekleri bu kampanyaya katılabilmeleri için PTT ve aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonucunda çıkan kredi şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor.

PTT son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adımdan söz ettirmeye devam ederken özellikle son verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem yapacağını açıkladı.

PTT kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem yapacak ve onaylanan tutarı 40.000 TL olarak hesabına yatıracaktır.

2022/03/14/ptt-4-1280x720.jpg

PTT yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere PTT şubeleri üzerinden gişe personeli yardımı ile yardımcı olmaktadır. Size en yakın PTT şubesine giderek Kredi başvurusunu kimliğinizle birlikte yapabilir onaylanan tutarı yine aynı dakika içerisinde başvuru yapmış olduğunuz gişe personeli tarafından alırsınız.

Emekli olan kişiler ise bu kredileri kullanabilmeleri için emekli maaşı PTT üzerinden olması gerekmektedir.

PTT üzerinden başvurularını gişelere giderek yapacak olan kişiler haricinde sms ile de hızlı bir şekilde Kredi imkanı sunulmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız PTT yazın boşluk bırakın ve t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderin.

Keşfet