PTT Üzerinden Hemen Ödemeli Nakit Kampanyası Başladı! Gişelerden ve Evinizden Hemen Alın!

Ptt yapmış olduğu kampanyada hemen ödemeli nakit kampanyası olarak 40000 TL ye kadar sizlere işlem yapacak.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Üzerinden Hemen Ödemeli Nakit Kampanyası Başladı! Gişelerden ve Evinizden Hemen Alın!

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Ptt ve kendi anlaşmış olmuş olduğu banka olan Aktif Bank üzerinden başlatılan bu kampanyada özellikle diğer bankalardan kredi onayı alamayan ve banka kredi puanı düşük olan kişilerin 40000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay olabileceği haberi geldi. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeye kadar alacağınız bu kredilerde banka şartlarına uygun olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak 40 bin tl için başvuruda bulunabilecek.

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 18 yaşından büyük olmasıyla birlikte banka kredi şartlarına uygun olması gerekiyor. Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, ayrıca size en yakın PTT şubesine giderek gişe personeli yardımıyla kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceksiniz.

Ptt, NAKİT başvurusu nasıl yapılır?

Ptt üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlara aktif Bank, kolaylık sağlamaktadır. Oturduğunuz yerden cep telefonunuz üzerinden atacağınız bir ücretli mesaj ile sizlerde bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

ptt-bank.jpg

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bir başvurunuzu PTT'nin SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT, yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına bu mesajı gönderin.

Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar hakkında sizlere bilgiler gönderecektir. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz.

Ptt üzerinden kredi kullanacak olan baş kişiler, ayrıca, en yakın PTT şubesi haricinde Aktif Bank'ın resmi internet sitesi üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilir ve düşük faiz oranlarında kredi kullanabilir. Ptt üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, sadece 40000 TL değil, 80000 TL'ye kadar nakit almanız mümkündür.

Keşfet