PTT Tc Kimlik Numarası Son Rakamı 0-2-4-6-8 olan kişilere 15.000 TL ödeme yapacağını duyurdu!

PTT Tc Kimlik Numarası Son Rakamı 0-2-4-6-8 olan kişilere 15.000 TL ödeme yapacağını duyurdu! PTT üzerinden nakit nasıl alınır? Belli oldu! İşte detaylar ve başvuru aşamaları...

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Tc Kimlik Numarası Son Rakamı 0-2-4-6-8 olan kişilere 15.000 TL ödeme yapacağını duyurdu!

PTT Tc Kimlik Numarası Son Rakamı 0-2-4-6-8 olan kişilere 15.000 TL ödeme yapacağını duyurdu! 15 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapacak olan PTT yapmış olduğu, Nakit kampanyasında 36 ay vadeli krediye, SMS atarak, başvuru imkanı sağlamaktadır. Ptt ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına ortak olan Aktif Bank arasında verilecek bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamada herhangi bir sıkıntısı olmaması gerekiyor.

Ptt ile aktif Bank arasında yapılacak olan bu kredi anlaşması sonrasında başvurular alınmaya başlandı. Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlarında kullanabileceği nakit kredi kampanyasında 36 ay vadeye kadar kredi alacak olan kişiler SMS ile başvurularını gerçekleştirerek, PTT şubelerine gitmeden de 15 bin TL ödeme alabiliyor.

para-yardim.jpg

15 bin TL ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS ile işlem yapmak istiyorlarsa, ücretli bir mesaj atarak hemen sonucunu öğrenebiliyor. 30 50 numarasına kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı gönderin. 30 50 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka, sizleri değerlendirmeyi, kimlik numaranız üzerinden yapacak ve kredi sonucunu hemen sizlere göndermektedir.

Sms ile gönderilecek kredi sonucunda olumlu yanıt alırsanız, sizlere belirtilen kredi limitini hemen kullanabilirsiniz. İsterseniz, PTT şubelerinden, isterseniz de ev veya iş adresinize gelecek olan banka personeli yardımı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Ptt üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ise şubelere gitmeden kredi başvurularının bugün uygulama üzerinden de yapabiliyor. Emekli maaşınızı PTT'ye taşıdıysanız ve kredi kullanmak istiyorsanız, 80000 TL'ye kadar bu banka sizlere yüksek limitli hem ihtiyaç kredisi, hem de borç transferi kredisi imkanı sağlamaktadır.

Keşfet