PTT Son Dakika Duyurdu: Bankadan İhtiyaç Kredisi Alacaklara İyi Haber Geldi, emekli çalışan memur herkes alacak

PTT Son Dakika Duyurdu: Bankadan İhtiyaç Kredisi Alacaklara İyi Haber Geldi, emekli çalışan memur herkes alacak. Bankadan hemen başvuru yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Son Dakika Duyurdu: Bankadan İhtiyaç Kredisi Alacaklara İyi Haber Geldi, emekli çalışan memur herkes alacak

Bankalar haricinde alternatif olarak kredi kullanabileceğiniz bir diğer kurum PTT kurumu olmaktadır. PTT yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 50000 TL kadar ödeme vereceğini açıkladı. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar için bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası hazırlayan, PTT yapmış olduğu bu kampanyada Aktif Bank aracılığı ile sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.

Ptt ve aktif bank anlaşmasıyla başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda banka kredi puanı düşük olsa bile bu bankadan ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabileceğini söyleyebiliriz.

Bankanın yapmış olduğu son kampanyada 50000 TL'ye kadar ödemeler verilecek ve verilmiş olan bu ödemelerde, istediğiniz limitlerde vade sayısı oluşturabileceksiniz. PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına kan, başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar yüksek limitli vadeleriyle kredi kullanabilmektedirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak alabileceğiniz, PTT, ihtiyaç kredisi kampanyasına bu şartlara uygun olmanız durumunda hemen kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Ptt üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin diğer bankalarda, icralık ve avukatlık bir durumu varsa ve bu sebepten ötürü banka kredi puanı düşükse, başvuru yapsalar bile onay alamazlar. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyor olması durumunda kredi kullanabilmektedir.

pandemi-sosyal-yardim-kapsam-disi-ne-demek.jpg

Başvuru

Başvuru yapmak isteyen kişiler, PTT'nin SMS kredi servisini kullanabilir veya en yakın PTT şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirler. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30, 50 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka, sizleri değerlendirmeye sokacak, kimlik numaranız üzerinden ne kadar kredi onay aldığınızı göreceksiniz. Ptt gişelerine giderek kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise en yakın şubeye gittikten sonra gişe personeli yardımı ile alacakları, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurup, kimlikleriyle birlikte başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Keşfet