PTT Önündeki Kuyruk Sebebi Açıklandı! Nakit Dağıtılıyor! TC Kimlik Numarasına Göre Ödeniyor

Ptt üzerinden TC kimlik numaranıza göre ödemeler verilmeye devam ediyor. Ptt, son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşların tercih ettiği banka olarak biliniyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Önündeki Kuyruk Sebebi Açıklandı! Nakit Dağıtılıyor! TC Kimlik Numarasına Göre Ödeniyor

Ptt üzerinden TC kimlik numaranıza göre ödemeler verilmeye devam ediyor. Ptt, son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşların tercih ettiği banka olarak biliniyor. Özellikle kredi puanı düşük olan kişiler için başlatılan kampanyalarda, PTT ilk sırada yer almaktadır. PTT ile aktif banka anlaşması ile verilecek olan nakit kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 40000 TL'ye kadar net ödeme veriliyor.

Bayram yaklaşırken, ihtiyaç sahibi olan kişiler, bankalar üzerindeki araştırmalarda kredi nasıl kullanabilirim ve en kolay krediyi nereden alırım, bunun haberini araştırmaktadır. Ptt, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde sonuç vereceğini ve bayram yaklaşırken, kredileri 3 ay ertelemeli olarak vereceğini açıkladı.

Başvurular Gişelerden ve SMS ile Yapılacak!

Ptt üzerinden nakit başvurusu yapacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve on sekiz yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilecek ve 36 ay vadeye kadar 40000 TL, istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

ptt-ev-hanimlarina-para-dagitiyor-almak-icin-basvuru-yapilmasi-kosulu-geldi2-240fe79d-48be-4677-9456-87a65a32ea6b.jpg

Ptt üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilerin en yakın PTT şubesine sadece kimlikleriyle birlikte giderek daha Aktif Bank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istediklerini, gişe personeline söylemesi yeterlidir. Kimliğinizi verdikten sonra sizin değerlendirmenizi yapacak olan gişe personeli, ne kadar kredi onayı alacağınızı sizlere söyleyecek ve faiz oranları ile birlikte ödeme tablosu hakkında bilgi verecektir.

Sms ile işlem yapmak isteyen vatandaşlar ise şubelere gitmeden, başvurularını oturdukları yerden yapabiliyor. Ptt üzerinden aktif banka anlaşması ile verilecek olan bu krediler ne kolay kredi kampanyası olarak sizlere sunulmaktadır. Sms ile PTT kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi yok boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Keşfet