PTT Nakit İhtiyacı Olanları Şubelere Çağırdı! Bayrama Kadar 40.000 TL Ödeme Var!

Ptt üzerinden yapılan son dakika duyurusu ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 40000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Nakit İhtiyacı Olanları Şubelere Çağırdı! Bayrama Kadar 40.000 TL Ödeme Var!

Ptt üzerinden yapılan son dakika duyurusu ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 40000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 40000 TL kadar hızlı bir şekilde ödeme alabilecektir. Ptt para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı bu kampanya Aktif Bank aracılığıyla verilmektedir. Aktif Bank aracılığıyla verilecek olan bu kredilere katılacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte başvuruları hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde hemen başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yapabilir ve nakit kullanabilirsiniz. Ptt üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz gibi size en yakın olan PTT şubesine giderek de başvuru gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaya katılacak olan kişilerin, onsekiz yaşından büyük olması yeterli olacaktır.

PTT, SMS ile başvuru yapılarak, 40000 TL ödeme nasıl alınır?

paralar-hesaplara-yatmaya-basladi-bankamatik-kartiniza-10000-tl-odeme.jpg

Ptt yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç vermeye devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvuru yapacak olan kişiler, 40000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsa, aktif bankın ne kolay kredi kampanyasına katılmaları gerekmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaya katılacak olan kişilere banka 40000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme vermektedir. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka şubelerine giderek işlem yapacak olan vatandaşlar, sadece kimlikleriyle birlikte PTT gişeleri üzerinden kredi kullanabiliyor. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden SMS'leri şu şekilde atabilir. Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına bu mesajı gönderin. Yapılacak olan başvuru sonrasında değerlendirme yapılacak ve sizlere sonuç, cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde görebilirsiniz.

Keşfet