PTT Hane Başına Ödeme Yapacak! Tam Tamına 50 Bin TL Ödeme Fırsatı Sağlanacak!

PTT, milyonları sevindirecek bir haber yayınladı. Hane başına 50 bin TL ödeme yapılacak. Paraya ihtiyacı olan partnerinize veya arkadaşınıza söyleyin. Detaylar ve başvuru şartları açıklandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Hane Başına Ödeme Yapacak! Tam Tamına 50 Bin TL Ödeme Fırsatı Sağlanacak!

PTT, paraya muhtaç milyonlarca kişiye bomba haberi verdi. Yeni yılda ekonomik sorunlarını çözmek isteyen herkes düşük faizli PTT kredisi için hemen başvurabilir. PTT kredi programı faiz oranları tamamen kredi kullananların kredi notlarına bağlıdır. PTT, bireysel faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor ve 50.000 TL'ye kadar ödeme yapacak. Ayrıca gelir durumunuza göre de geri ödeme vadeleri değişmektedir.

Fırsatçılar hemen devreye girdi ve asgari ücretin, emekli maaşlarının ve devlet memurlarının maaşlarının yükseltilmesinden söz edilir edilmez çeşitli malların fiyatları birbiri ardına zam yapıldı. Milyonlarca kişi geçinmek için mücadele ederken, yaşam pahalılığının artmasıyla ne yapacağını şaşırdı. PTT, nakit sıkıntısı çeken ve acil nakit taleplerini karşılamak isteyen bireyler için beklenen haberi verdi. PTT, müşterilerine düşük faizli kredi kullandıracağını özellikle bildirdi. PTT'nin düşük faizli kredi programı tekrar sunulacak bir program değil. Partnerinize ve yakın bir arkadaşınıza haber verin ve son başvuru tarihini unutmayın. Peki PTT kredi başvurusu için ön koşullar nelerdir? PTT kredisinden kimler yararlanabilir?

Hane Başına 50 Bin TL

İnsanlar bir yandan acil nakit ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da bankaların kapılarını çalıyor. Ancak son dönemde bir banka olarak faaliyet gösteren PTT, düşük faizli ihtiyaç kredisi programıyla da halkın tüm sorunlarına çare oluyor. PTT bugün düşük faizli ihtiyaç kredileri için yepyeni bir kampanya başlattı. Hane başına gelir belgesi olan herkes PTT ihtiyaç kredisi talep edebilir. Ayrıca, bu krediyi tamamen gelirinize bağlı ödeme koşullarıyla geri ödeme seçeneğiniz de vardır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Paraya ihtiyacı olan tüm vatandaşlar düşük faizli PTT kredilerinden yararlanabiliyor. 18 yaşını doldurmuş ve maaşına dair belgeye sahip olan herkes 50.000 TL'ye kadar nakit kredi için PTT'ye başvurabilir. Ancak PTT'den kredi çekebilmek için makul bir maaşınızın olması gerekmektedir. PTT şubelerine başvuru yapabilmek için 1200 ve üzeri kredi puanı gerekmektedir.

Keşfet