PTT emekli için ödeme yapacak! 80.000 TL'ye kadar emekli kredisi kullandıracak

PTT emekli için ödeme yapacak! 80.000 TL'ye kadar emekli kredisi kullandıracak.PTT üzerinden hemen işlem yapılacak işte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT emekli için ödeme yapacak! 80.000 TL'ye kadar emekli kredisi kullandıracak

Ptt üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında, emekli olan vatandaşlara 80000 TL'ye kadar yeni bir kredi ödemesi haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 80000 TL'ye kadar bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi alarak hızlı bir şekilde Emekli Kredisini 24 ay vadeli olarak kullanabileceksiniz. Ptt yapmış olduğu bu kampanyada, emekli maaşını kendi PTT kurumu üzerinden alan vatandaşlar için kampanya yapmakta ve banka kredi puanı düşük olan kişilere onay vermektedir. Ptt üzerinden başvurularını gerçekleştirerek olan kişiler emekli olmaları durumunda 75 yaşına kadar bu bankadan kredilerini alabiliyorlar.

80000 TL'ye kadar emekli kredisi kullanacak olan kişiler, ayrıca diğer bankadaki olan borçlarında kapatmak istiyorsan, PTT'nin vermiş olduğu, emekli kredisiyle birlikte bu borçlarını hızlı bir şekilde kapata bilmektedir. 50000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde banka 36 ay vadeli gibi yüksek ödemeli, sizlere, vade imkanı sunarken, bu limitler üzerindeki kredilerde sadece 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz.

2022/03/14/ptt-4-1280x720.jpg

Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara banka şubelerine gitmeden işlem hizmeti sunan PTT Aktif Bank aracılığı ile yapmış olduğu bu kampanyanın, SMS ile de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılacağını açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler emekli maaşı almış oldukları, bankaya, verdikleri cep telefonları üzerinden PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak bu mesaji 30 50 numarasına göndermesi yeterli olmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, onay alırlarsa, onay aldıktan sonra genel müdürlük tarafından aranacak ve krediyi nasıl kullanmak istediğiniz hakkında bilgiler sizlere söyleyecektir. Kredi imkanından faydalanacak olan emekli maaş, taşıma işlemleri sonrasında bu işlemlerini istedikleri zaman PTT şubelerinden de yapabilmektedir. 80000 TL'ye kadar emekli kredisi, kullanmanız durumunda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da tek bir yerde ödemek istiyorsanız, bankadan bunu belirterek, borç kapatma kredisi olarak işlem yapabilirsiniz.

Keşfet