PTT Anında 30.000 TL Ödeme Veriyor! Kuyruklar Oluştu-Gişeden Ödeniyor

Ptt üzerinden anında 30000 TL'ye kadar TC kimlik numaranız üzerinden nakit kullanmak istiyorsanız, bankaya 7 gün 24 saat başvuru yapabiliyorsunuz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Anında 30.000 TL Ödeme Veriyor! Kuyruklar Oluştu-Gişeden Ödeniyor

Ptt üzerinden anında 30000 TL'ye kadar TC kimlik numaranız üzerinden nakit kullanmak istiyorsanız, bankaya 7 gün 24 saat başvuru yapabiliyorsunuz. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilerin banka şubelerine gitmeden de SMS atarak, ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz.

PTT gişelerinden veya PTT şubelerine gitmeden başvuru yapacak olan kişiler, 18 yaşından büyük olması durumunda banka kredi puanı düşük olsa bile PTT ile aktif banka anlaşmasıyla verilen ve kolay kredi kampanyasına katılarak, 30000 TL ödeme alabilecektir. başvurularını yapacak olan kişiler, onay almaları durumunda eğer PTT şubelerine gidecek zamanları yok isi hızlı birşekilde bu parayı kendi hesaplarına yatıra bilmektedir. Ptt hesabı olmayan kişiler ise ev veya iş adreslerinde, banka personelinin yardımı ile kredi kullanabilmektedir.

Ptt 30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

0-faizli-100000-tl-borc-kapatma-kredisi-kampanyasi-basliyor-faizsiz-olarak-destek-alinacak.jpg

Devlet kurumu olan PTT, son zamanlarda vermiş oldukları ihtiyaç kredileri ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Ptt, üzerinde 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi onay alabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarına cep telefonunuz üzerinden SMS atarak ta katılabiliyorsunuz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi durumunda ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda, kredileri hızlı birşekilde hesaplarına yatacak ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde banka şubelerinden kullandırılacaktır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere yapılan bu kampanyada 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz nakit kredi kampanyası 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli verilmektedir. PTT gişelerinden başvuru yapmak için sadece kimliğinizle birlikte en yakın PTT şubesine gitmeniz yeterli olmaktadır.

Keşfet