PTT 40.000 TL Ödemesi Bugün Gündem Oldu! Herkese Ödeniyor: TC kimlik ile başvuru imkanı var!

PTT üzerinden 40.000 TL ödeme almak isteyenlere yeni haber. Aktifbank bu kişilere hemen ödeme verecek. Üstelik kredi notu dert değil!

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT 40.000 TL Ödemesi Bugün Gündem Oldu! Herkese Ödeniyor: TC kimlik ile başvuru imkanı var!

Ptt ve aktif banka anlaşmasıyla başlatılan 40000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verileceği yeni bir kredi haberi geldi.

Ptt ve aktif Bank aracılığıyla verilecek olan bu kredilerde düşük kredi puanı olan kişilerin onay alması durumunda hemen işlemleri gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak istiyorsanız, 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirebilecek ve ihtiyaç kredisi almanız ile birlikte banka üzerinden kredinizi hesaplarınız artırabileceksiniz.

Ptt, özellikle düşük kredi puanı olan vatandaşlara vereceği bu kredilerde kredi notuna göre, farz oranlarından yararlandırarak vatandaşları kredi imkanı sunmaktadır.

PTT Aktifbank Kredi Başvurusu

pandemi-yardimi-uygun-yaziyor-ne-demek.jpg

Düşük kredi notunu dert etme kredi kampanyasını ilk başlatan banka Aktifbank'tır. Banka n-kolay adında bir kredi kampanyası başlatarak, herkese kredi imkanı sağlamıştır. Sizlerde Aktifbank üzerinden 40.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 40.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz.

Aktifbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için SMS ile 3050'ye mesaj atabilirsiniz. Bu numaraya önce kredi yazın daha sonra da boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazın gönderin. Başvuru sonucu 5 dakikaya cep telefonunuza gelecektir. kredi onayı aldığınızda banka size nasıl kredi kullanacağınızı söylemek için arayacaktır.

Aktifbank müşteri hizmetleri aradığı zaman evinizde veya iş yeri adresinizde randevu verecek ve kredi kullanacaksınız. Aldığınız 40.000 TL kredi için banka 36 ay vade yapacaktır.

Keşfet