Petrol Ofisi İle Anlaşan O Banka, Akaryakıta Daha Az Para Vermenizi Sağlayacak!

ING Bank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamadan sonra Petrol Ofisi sosyal medya hesapları üzerinden

Yayınlanma:
Güncelleme:
Petrol Ofisi İle Anlaşan O Banka, Akaryakıta Daha Az Para Vermenizi Sağlayacak!

ING Bank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamadan sonra Petrol Ofisi sosyal medya hesapları üzerinden de aynı şekilde doğrulanan haber detaylarına göre artış gösteren akaryakıt fiyatlarının, banka müşterileri açısından bir maddi külfet oluşturmaması açısından çalışmalara başlandı. Petrol Ofisi ile ING Bank arasında gerçekleştirilen anlaşma ile beraber ING kredi kartı ve Petrol Ofisi mobil ödeme sistemi kullanmak suretiyle gerçekleştirilecek ve aylık 500 TL tutarında akaryakıt harcaması sözü verildiğinde anında 500 TL tutarında ödül hesaba geçecek.

Bireysel kredi kartı sahiplerinin katılım sağlayabilecekleri bu kampanya kapsamında ING Bank mobil uygulamasında yer alan ilgili kampanyaya katıl anında kaldığı kampanyaya katılım işlemi gerçekleştirilir.

ING Bank-Petrol Ofisi İşbirliği İle 500 TL Kampanya Özellikleri Neler?

33316.jpg

ING Bank kredi kartı kullanan vatandaşların faydalanabilecekleri bu kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay düzenli bir şekilde 500 TL tutarında akaryakıt harcaması sözü verildiğinde yine aynı şekilde anında 500 TL tutarında ödül kazanılacak.

Periyodik bir şekilde akaryakıt harcaması yapan vatandaşlar açısından önemli bir fayda sağlayacak bu kampanya ile bireysel kredi kartı sahipleri katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya katılım işlemi gerçekleştiğinde 500 TL tutarında ödül anında kredi kartını yansıtılacak. Takip eden ilk ay içerisinde 500 TL tutarında bir harcama sözü verildiğinde bir sonraki ay 500 TL tutarında harcama yapıldığını da 12 aylık süreç böylece başlamış olacak.

Keşfet