Paraya Sıkışan Fakat Çalışmayan Vatandaşlara Müjde! O Bankalar, 60 Bin TL'yi Gelir Belgesiz Veriyor!

Son dakika: Paraya Sıkışan Fakat Çalışmayan Vatandaşlara Müjde! O Bankalar, 60 Bin TL'yi Gelir Belgesiz Veriyor! Hangi bankalar işlem yapıyor belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Paraya Sıkışan Fakat Çalışmayan Vatandaşlara Müjde! O Bankalar, 60 Bin TL'yi Gelir Belgesiz Veriyor!

Paraya Sıkışan Fakat Çalışmayan Vatandaşlara Müjde! O Bankalar, 60 Bin TL'yi Gelir Belgesiz Veriyor! Bitmek tükenmek nedir bilmeyen ihtiyaçlar, yüksek fiyata fiyatları ile artış gösteren işsizlik rakamları gibi pek çok problem göz önüne alındığında vatandaşların içinde bulunduğu durumdan kurtulmak amacıyla banka kredilerine başvurduğunu hemen herkes artık biliyor. Bu dönemde bankaların kredi ürünlerine olan talep de doğal bir şekilde artış gösterse de özellikle de borçlu sayısının her geçen gün biraz daha artık göstermesi bankalardan kredi çekmeyi de zorlu bir hale getiriyor.

Gelir belgesiz kredi çekmek mümkün mü?

Günümüzde baktığımızda koronavirüsü pandemisi süreci ile uluslararası krizleri çerçevesinde enflasyon rakamlarının bütün dünyada artış gösterdiğini görmekteyiz. Bu durum ise işsizlik oranlarının da aynı şekilde artış göstermesine sebep olurken işsiz kalan vatandaşların acil nakit problemlerin de ciddi problem yaşamalarına sebep oluyor. Bunun sebebi ise bankacılık kuruluşları aracılığı ile kredi müracaat işlemlerinde öncelikli olarak gelir belgesini bakılmaktadır. İşsizler açısından ciddi bir problem meydana getiren bu duruma ise bazı bankalar çözüm bulmak amacıyla alternatif yöntemlere başvuruyor.

nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-son-duyuru-yapildi-bankalara-gitmenize-gerek-yok-en-dusuk-5000-tl.jpg

ING Bank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

ING Bank, işsiz kalan ya da gelir elde ediyor olsa dahi bunu belge haline dönüştüren yeni vatandaşlar için gelir belgesiz bir şekilde ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Buna göre aylık yüzde 1.69 faiz oranı ile 36 aylık vade seçeneği şeklinde ING Bank tarafından gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Finans Bank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri neler?

Ülkemizin en öncü bankacılık kuruluşları arasında yer alan finansbank dijital bankacılık kuruluşu Enpara uygulaması üzerinden gelir belgesi sormadan 36 aylık vade seçeneği şekilde aylık 1.89 oranı ile başlayan faiz oranı ile giriş belgesi sormadan kredi veriyor.

Keşfet