Para isteyenler buraya! Nakit başvurusu yaparak 50.000 TL ödeme alın!

Para isteyenler buraya! Nakit başvurusu yaparak 50.000 TL ödeme alın! Son dakika kampanyasını Denizbank duyurdu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Para isteyenler buraya! Nakit başvurusu yaparak 50.000 TL ödeme alın!

Denizbank üzerinden başlatılan son kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz onay veriliyor. Ramazan Bayramı sonrasında para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, Denizbank, özellikle banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar için kredi vereceğini, kendi internet sitesinden duyurdu. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini yapabilirler.

50000 TL'ye kadar hemen onay alıp kredi kullanmak istiyorsanız, Denizbank'ın yapmış oldu bu kampanyaya, oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunu hemen yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

denizbank.jpg

Denizbank ayrıca kişilere, SMS ile kredi imkanı sağlıyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazabilir, bu mesaj: 32 80 numarasına gönderebilir ve kredi sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. 32 80 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında bankanız size cevap vermesini beklemeniz gerekiyor, bankadan gelen mesaj ile birlikte ne kadar kredi onay aldığınızı görürsünüz. Onaylanan tutarı en yakın DenizBank şubesine giderek, sadece kimliğinizle birlikte kullanabiliyorsunuz.

Denizbank ayrıca, kendi müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam ediyor, Denizbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar başvurularını, deniz mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvurularda, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi imkanından faydalanabilir ve acil desteğiniz için bu kredilerden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Denizbank Müşteri Hizmetleri numarasıyla birlikte, Denizbank ATM'si üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bankada, güncel kampanyalarını öğrenmek için resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Keşfet