Oldukça Başarılı Olan Kardeşlerim Dizisi Bir Ülkede Daha Yayınlanacak!

Cumartesi akşamları ATV'de ekrana gelen Kardeşlerim dizisi tüm dünyada izleyicilerin kalbini kazandı. Şu anda ikinci sezonunda olan dizi bir Avrupa ülkesinde ekrana gelecek. Merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Oldukça Başarılı Olan Kardeşlerim Dizisi Bir Ülkede Daha Yayınlanacak!

İki sezondur ATV'de ekrana gelen Kardeşlerim tüm dünyadan büyük ilgi gördü. Başarılı genç oyuncularıyla büyük ilgi toplayan dizi, şimdi de İspanya'da ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İspanyol kanalı Antenna 3'te yayınlanacak olan dizi, İspanyol izleyicilerin kalbini kazanacak. Anne ve babalarının vefatından sonra öksüz kalan dört kardeşin hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi, Ortadoğu, Avrupa ve Balkanlar'da 30'dan fazla ülkeye pazarlandı. Ayrıca dizi yayınlandığı her ülkede büyük ilgi görmekte.

Kardeşlerim dizisi İspanya’da da ekranlara gelecek

Bu zamana kadar Rusya, Yemen, Güney Sudan, Mısır, Gazze, Sudan, Suriye, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Batı Şeria İsrail, Makedonya, Cezayir, Bahreyn, Çad, Cibuti, İran, Irak, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Moritanya, Fas, Umman, Filistin, Katar, Suudi Arabistan, Somali, ve Romanya’da yayınlanan Kardeşlerim dizisi artık İspanyol izleyiciler tarafından da izlenecek.

“Yılın En İyi Dizisi”

NGM'nin yapımını üstlendiği ve yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği ATV'nin sevilen dizisi etkileyici bir hikayeye ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip. Halihazırda birçok ödül kazanan Kardeşlerim, sonunda Uluslararası Zirve Ödülleri'nde "Yılın En İyi Dizisi" seçilmişti. 20 Şubat 2020'de başlayan dizi, şu anda bir yılı doldurmuş ve oldukça başarılı birçok çalışmaya imza atmıştır. Ayrıca Kardeşlerim dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Yayınlandığı günlerde resmen gündemin odağında olan dizinin YouTube hesabı ise 3 milyondan fazla takipçiye sahip.

Kardeşlerim dizisi konusu nedir?

Kardeşlerim dizisinde aile olmak, kardeş olmak, doğru ve yanlış, varlık ve yokluk işleniyor. Hayata ve ailelerine sımsıkı bağlı olan dört kardeş, kötü bir haberle karşı karşıya gelir. Emel, Kadir, Ömer ve Asiye cepleri boş ama sevgi dolu dört güzel kardeş, anneleri Hatice ve babaları Veli ile mutlu ve dingin bir yaşam sürerler. Fakat hayatlarının alt üst olduğu o gün her şey değişecektir. Bu dört kardeş o gün anne ve babalarını kaybederler. Dört kardeş, birbirlerinden başka yaslanacak kimseleri olmadığı için olanlardan sonra hayatta kalma mücadelesi verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden kurtulmanın yollarını aramaktadır.

Keşfet