Oktay Kaynarca İmzası Taşıyan Bir Dizi Geliyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Daha Etkili Olacağı Konuşuluyor!

Oktay Kaynarca'nın sevenleri birkaç ay önce duyurduğu yeni dizisiyle ilgili haberleri bekliyor. Ünlü oyuncunun 2022-2023 sezonunun lokomotifi olacak bu diziden beklentileri yüksek. ATV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yedinci sezonunun başında yaşadığı kriz nedeniyle yayından kaldırılmasının ardından Oktay Kaynarca çok farklı adımlar attı. Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte Güzel Adamlar yapım şirketini kuran ünlü oyuncu, yeni dizinin de başrolü olacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Oktay Kaynarca İmzası Taşıyan Bir Dizi Geliyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Daha Etkili Olacağı Konuşuluyor!

“Yeni sezonun lokomotifi”

Senaryo çalışmalarının devam ettiği bilinen yeni dizinin yayınlanacağı kanal yine ATV olacak. Kanal yönetimiyle anlaşan Oktay Kaynarca, iddiasında o kadar emin ki diziyi "yeni sezonun lokomotifi" ilan etti. Güzel Adamlar şirketinin ilk dizi projesi için hazırlıklar devam ederken, Onur Tan da yapımcılığa ve yönetmenliğe yöneldi. Altı sezon boyunca Onur Tan ve Oktay Kaynarca, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başarısı için birlikte ter dökmüştü. İkili şimdi yeni bir yapım şirketinde ortak ve yeni diziler için çalışmalarını devam ettiriyorlar. Onur Tan'ın yeni sezonun lokomotifi olabilecek iddialı dizi için hazırlıklarına devam ettiği ve bununla da kalmayıp başka projelerde de çalışacağı konuşuluyor.

13493790-728xauto.webp

Çekimleri yaz döneminde başlayacak

Oktay Kaynarca ve arkadaşları yeni sezonda resmen bomba etkisi yaratacak yeni projelerle karşımıza gelecek gibi görünüyor. Ayrıca Ercan Saatçi, yeni kurulan yapım şirketinde müzikler ile ilgilenecek. Bu arada projelerden sorumlu genel koordinatörün ise Tarkan Karlıdağ olduğu ortaya çıktı. Oktay Kaynarca hayranları yaz aylarında çekimlerine başlanacak yeni dizinin detaylarını merakla bekliyor. Şu anda senaryosu için çalışmalar süren dizi için herhangi bir detay mevcut değil. Ancak Oktay Kaynarca'nın "önümüzdeki sezonun lokomotifi olacak" şeklindeki kendinden emin açıklaması elbette herkesi fazlasıyla merak ettirdi.

kapak-100647.webp

Oktay Kaynarca kimdir?

Oktay Kaynarca 1965 yılında Malatya'da doğdu. Babası Malatyalı, annesi Elazığlı. Annesi ve babası Almanya'da çalıştığı için İstanbul'un Üsküdar semtinde anneannesiyle birlikte büyüdü. Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakterini canlandırarak fazlasıyla ün kazandı. Ayrıca 2010’lu yılların en popüler dizilerinden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırmıştır.

Keşfet