O Bankaların Genel Müdürleri El Sıkıştı: 100 bin TL nakit desteği sağlanacak! Başvuru Şartları Neler?

Türkiye'nin en köklü finans kuruluşlarının başında gelen PTT ile Aktif Bank tarafından gerçekleştirilen anlaşma sonrasında vatandaşlara 100 bin TL tutarında nakit desteği sağlanacak açıklandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Bankaların Genel Müdürleri El Sıkıştı: 100 bin TL nakit desteği sağlanacak! Başvuru Şartları Neler?

O Bankaların Genel Müdürleri El Sıkıştı: 100 bin TL nakit desteği sağlanacak! Başvuru Şartları Neler? Türkiye'nin en köklü finans kuruluşlarının başında gelen PTT ile Aktif Bank tarafından gerçekleştirilen anlaşma sonrasında vatandaşlara 100 bin TL tutarında nakit desteği sağlanacak açıklandı.

Önce PTT resmi internet sayfası üzerinden açıklanan daha sonrasında ise Aktif Bank sosyal medya hesapları üzerinde doğrulanan habere göre iki finans kuruluşunun yapmış oldukları işbirliği çerçevesinde vatandaşlara 24 aylık vade seçeneği şeklinde 100 bin TL tutarında nakit destek ödemesi yapılacak.

Daha önce 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulan PTT ve Aktif Bank işbirliği çerçevesinde verilen 100.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin vadesinin 24 aya indirilmesinin sebebi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yapılan bir açıklamaya dayandırılıyor.

Buna göre PTT ile Aktif Bank tarafından 6 ay geri ödemesiz bir şekilde 24 aylık vade seçeneği şeklinde 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi sunulacak. Başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından PTT ve Aktif Bank şubeleri üzerinden işlemler gerçekleştirilebilir. gerçekleştirilen işbirliği kapsamında PTT ile Aktif Bank tarafından verilecek 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisinin ilk taksit ödemesinin 6 ay sonra ödenecek olması tüketicileri rahatlatacak.

PTT-Aktif Bank 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

nakit.jpg

PTT ile Aktif Bank tarafından tüketicilere verilecek 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşların gerek PTT gerekse de Aktif Bank şubeleri üzerinden kimlik kartlarını İbraz etmek suretiyle müracaat işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün olabileceği gibi diğer taraftan banka şubelerine ya da PTT şubesine gitmeye dahi gerek olmadan vatandaşların oturdukları yerden online platform aracılığı ile başvuru işlemlerini yapmaları mümkündür.

Keşfet