O Bankadan Son Çağrı! Başvuranlara Anında 100 Lira Verilecek

İş Bankası Maximum Kart anlaşmalı mağazalarda ya da belirlenmiş kategoride gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olmak kaydıyla 100 TL tutarında maxipuan kazanma avantajı elde edilecek.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Bankadan Son Çağrı! Başvuranlara Anında 100 Lira Verilecek

O Bankadan Son Çağrı! Başvuranlara Anında 100 Lira Verilecek. Anneler Günü alışverişleri bu yılda da al o banka tarafından unutulmadı. İş Bankası Maximum Kart anlaşmalı mağazalarda ya da belirlenmiş kategoride gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olmak kaydıyla 100 TL tutarında maxipuan kazanma avantajı elde edilecek. 24 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya kapsamında özel giyimden aksesuara, kırtasiyeden zücaciyeye, elektronikten çiçeklere kadar ev tekstil kategorilerinde fiziki pos ile Maximum anlaşmalı işyerlerinden gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri ilk harcamalara özel 25 TL maxipuan kazanmanız mümkündür. 200 TL ve üzeri bu kategoride gerçekleştirilen 4 alışverişten toplamda 100 TL tutarında maxipuan kazanmanız mümkündür. Kazanmış olduğunuz puanların kartınıza yükle tarihi ise 24 Mayıs 2022 tarihi olarak açıklandı. Buna göre kazanılan maxipuanlar son kullanma tarihi ise 30 Haziran 2022 tarihi olarak açıklandı Bu tarihe kadar kullanılmamış olan puanlar tekrar geri alınacak.

İş Bankası anneler günü 100 TL maxipuan kampanyası özellikleri neler?

is-bankasi-harcadikca-para-veriyor-200-tl-odeme-aninda-verilecek.jpg

Anneler Günü açısından alınacak olan hediyelere katkı sağlamak amacıyla bu özel günü almadan geçmeyen İş Bankası, anneler günü alışverişlerinden 100 TL'lik bir maxipuan kazanma şansını size sunuyor. Artık kampanyadan yararlanmak amacıyla öncelikli olarak Maximum mobil uygulamasında bulunan 'kampanyalar' bölümünden alakalı kampanyaya katılım sağlamak gerekir. Kampanyaya katılım gerçekleştirilmediği takdirde diğer koşullar yerine getirilirse dahi puanı kazanma işlemi gerçekleşmiyor. Katılım gerçekleştirildikten sonra züccaciye, elektronik, kırtasiye ve kozmetik sektörlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL tutarında maxipuan kazanmanız mümkündür kampanya müşteri bazında hazırlanmış ve müşteri bu kampanyadan sadece bir defaya mahsus faydalanabiliyor.

Keşfet