O Bankadan İhtiyaç Kredisi Çekmek İstediğinizde Tek Kuruş Faiz Ödemeyeceksiniz!

Garanti Bankası temassız müşteri olma yöntemleri kullanılarak müşteri olan vatandaşlara yepyeni ayrıcalıklar tanıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Bankadan İhtiyaç Kredisi Çekmek İstediğinizde Tek Kuruş Faiz Ödemeyeceksiniz!

O Bankadan İhtiyaç Kredisi Çekmek İstediğinizde Tek Kuruş Faiz Ödemeyeceksiniz! Garanti Bankası temassız müşteri olma yöntemleri kullanılarak müşteri olan vatandaşlara yepyeni ayrıcalıklar tanıyor. Temassız yöntemler ile cep telefonuna indirilen Garanti Bankası mobil uygulaması yöntemi ile birkaç dakika içinde Garanti Bankası'nda bireysel hesap açılımı başta olmak üzere kredi kartı müracaat işlemleri gibi bir sürü bankacılık faaliyeti, görüntülü görüşme yöntemi ile gerçekleştiriliyor.

Temassız müşteri olma teknolojisi hizmetini tanımak amacıyla banka, Diğer taraftan özel bir kampanya oluşturdu. Dijital kanallar üzerinden 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kredi kartı müracaat işlemlerini gerçekleştiren ve kart onayından geçen müşteriler, faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek. Yalnızca mobil uygulama aracılığı ile bankanın yeni müşterisi olan yada banka müşterisi olsa dahi kredi kartı kullanmayan vatandaşlar bu kampanyadan faydalanabilir.

Garanti Bankası yeni müşteri ol faizsiz nakit avans kullan kampanyası detayları neler?

2022/05/13/garanti-bankasi-ve-2-kamu-bankasi-uzerinden-100-000-tl-nakit-verilecegi-aciklandi.jpg

Kampanya kapsamında 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek bu proje ile cep telefonuna Garanti Bankası mobil uygulamasını indiren ve "Garanti Bankası müşterisi olmak istiyorum" seçeneğini işaretleyerek kredi kartı müracaat işlemini gerçekleştirecek herkes yararlanabiliyor. Tabii ki başvuru yaptığınız kredi kartının onay almasına paralel bir şekilde faizsiz taksitli nakit avans kullanmanız mümkündür.

Garanti Bankası Temassız Müşteri Olma Teknolojisi Nedir Nasıl Kullanılır?

2022/04/23/garanti-bankasina-gelenler-50000-tl-aliyor-basvuru-yapmak-isteyenler-sadece-kimligini-getirmesi-1.jpg

Mobil uygulamada yer alan “müşteri olmak istiyorum” seçeneği işaretlerini hemen sonra sürecin yerine getirilmesi ve bu süreç içerisinde kredi kartı başvuru işlemlerinin yapılması gerekir. Müracaat işlemleri onaylandıktan sonra yeni banka müşterisi olan kredi kartı sahibi kişiler, tanımlanan kartlarının nakit çekim limitleri oranında 6 aylık vade seçeneği ile taksitli nakit avans ürününü faizsiz bir şekilde kullanabilir...

Keşfet