O Bankadan Az Önce Açıklama Geldi! Mayıs Sonuna Kadar Başvuranlara 6 Bin TL Nakit Destek Verilecek!

ING Bank resmi internet sayfası tarafından açıklandı. Buna göre 6.000 TL'ye kadar anında ödeme yapılacak! Mayıs sonuna kadar süre var!

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Bankadan Az Önce Açıklama Geldi! Mayıs Sonuna Kadar Başvuranlara 6 Bin TL Nakit Destek Verilecek!

O Bankadan Az Önce Açıklama Geldi! Mayıs Sonuna Kadar Başvuranlara 6 Bin TL Nakit Destek Verilecek! Nakit problemi yaşayan yurttaşlara faizsiz kredi müjdesi az önce ING Bank resmi internet sayfası tarafından açıklandı. Buna göre 6.000 TL'ye kadar anında ödeme yapılacak! Mayıs sonuna kadar süre var!

Mayıs sonuna kadar ING mobil üzerinden ilk defa ING Bank müşterisi olan vatandaşları 6.000 TL'ye varan faizsiz nakit ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. Hoş geldin kampanyası ile ilan edilen kredi desteği, pek çok ihtiyacın yerine getirilmesi açısından kullanılacak.

ING Bank 6000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

ING Bank 6000 faizsiz kredi ile acil nakit problemi yaşayan vatandaşları 6 ay vade seçeneği ile kredi tahsis edecek. Yalnızca ING Bankası'nın yeni müşterisi olacak vatandaşlara turuncu ekstra programı adı altında bulunan ING Bank müşterilerinin faydalarını bilecekleri Kredi, daha yüksek miktarda nakit problemleri açısından alternatif seçenekler sunuyor.

ING Bank 6.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ramazan-bayrami-ikramiyeleri-aciklandi.jpg

ING Bank tarafından sunulmakta olan faizsiz 6.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşların cep telefonlarına ING Bank mobil bankacılık uygulamasını indirdikten sonra “müşteri olmak istiyorum" butonunu tıklayarak kredi kampanyalarından “hemen başvur" seçeneği ile başvuru işlemlerinin mayıs ayı sonuna kadar yapmaları gerekiyor. Çekilecek kredinin geri ödenmesi ise 6 aylık vade seçeneği şeklinde yapılacak.

Keşfet