O Banka , Emekli Vatandaşlara 20 Bin TL İle 60 Bin TL Arasında Ödeme Yapacağını Açıkladı!

Garanti Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılamaları açısından cazip faiz oranları ile oluşturulan kredi paketi kapsamında 20 bin TL ile 60 bin TL arasında bir ödeme yapılacak.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Banka , Emekli Vatandaşlara 20 Bin TL İle 60 Bin TL Arasında Ödeme Yapacağını Açıkladı!

O Banka , Emekli Vatandaşlara 20 Bin TL İle 60 Bin TL Arasında Ödeme Yapacağını Açıkladı!Garanti Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılamaları açısından cazip faiz oranları ile oluşturulan kredi paketi kapsamında 20 bin TL ile 60 bin TL arasında bir ödeme yapılacak.

Garanti Bankası emekli vatandaşlar açısından gerçekleştirmiş olduğu yeni kredi kampanyası doğrultusunda 20.000 TL'den 60 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde acil ihtiyaçlarınız için çekebileceğiniz kredi kampanyası başlattığını ilan etti. Buna göre Garanti Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmayı istemeleri halinde banka şubelerine müracaat ederek veya bankanın kısa mesaj uygulaması üzerinden 60 bin TL'ye kadar onay verilecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayabilir.

Garanti Bankası emekli kredisi özellikleri neler?

emekli.jpg

Garanti Bankası üzerinden yapılacak kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne geldikten sonra T.C. kimlik numaralarını yazdıktan sonra bunu 5030 numarasına mesaj göndermeleri gerekir. Sadece 5 dakika içerisinde kredi onay verilmesi halinde 20 bin TL'den 60 bin TL'ye kadar müracaat işlemleri esnasında ona verilen kredi tutarının emekli vatandaşın hesabına aktarılması mümkündür.

Banka şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunun yapıldıktan sonra onay verilen kredinin çekilmesi mümkün olabileceği gibi aynı şekilde mobil bankacılık uygulamaları üzerinden de başvuru işlemlerini yapılmasından sonra gerekli olan tutarın hesaba aktarılması mümkündür.

Keşfet