O Banka, 18 Yaşını Dolduranlara Ne Kadar para Vereceğini Açıkladı, Evden Çıkmadan Hesabınıza Direk Yatacak

O Banka, 18 Yaşını Dolduranlara Ne Kadar para Vereceğini Açıkladı, Evden Çıkmadan Hesabınıza Direk Yatacak. Son dakika haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Banka, 18 Yaşını Dolduranlara Ne Kadar para Vereceğini Açıkladı, Evden Çıkmadan Hesabınıza Direk Yatacak

O Banka, 18 Yaşını Dolduranlara Ne Kadar para Vereceğini Açıkladı, Evden Çıkmadan Hesabınıza Direk Yatacak. Mutfak, sağlık, seyahat, okul gibi insan yaşamının hemen her alanında karşısına çıkabilecek beklenmeyen masraflar açısından bir birikim yok ise endişe etmenize gerek kalmayacak. Ekonomik dalgalanmalar sebebiyle düşüş yaşayan gelirler, hazır nakit birikimi yapabilme avantajı vermiyor. Bu sebeple bütün nakit ihtiyaçları için kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz. İşte tam da bu noktada Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 18 yaşından büyük bütün vatandaşlara 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Türkiye Ekonomi Bankası şubeye gitmeden 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye Ekonomi Bankası, bütün müşterilerine özel bir şekilde anında kredi avantajı tanıyor. Buna göre cepteteb mobil ya da cepteteb internet şubesi yöntemlerinden 7 gün 24 saat boyunca ihtiyaçlarınız için uygun şartlarda kredi başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından ilan edilen 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 36 aylık vade seçenekleri ile kredi avantajından faydalanmaları mümkündür.

Türkiye Ekonomi Bankası 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından verilecek 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin ilk taksit ödemeleri 3 ay sonra ödenmeye başlanacak. Buna göre 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulan 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen vatandaşların evden çıkmadan mobil uygulama ve cepteteb yöntemleri aracılığı ile 50.000 TL tutarındaki parayı anında hesaba aktarmaları mümkündür.

Keşfet