Netflix Ne İzlesem Diye Düşünenlere Yeni Bir Özellik Getirdi

200 milyon da fazla aboneye sahip olan Netflix de zaman zaman kullanıcılar ne izlesem derdine düşebiliyor. Bu tarzda düşünceye sahip olan kişilerin hayatını kolaylaştırmak için sınırlı sayıda özelliği test etmeye başladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Netflix Ne İzlesem Diye Düşünenlere Yeni Bir Özellik Getirdi

Netflix Dünya üzerinde 200 milyondan fazla aboneye hizmet vermeye devam ediyor. Netflix kısa süre önce “bir şeyler oynat” özelliğini kullanıma sundu. Daha önce izlemiş olduğunuz dizi ya da filmlere göre belirlenen bu sistem sizin hoşunuza gidebilecek dizi ya da filmleri bir anda karşınıza çıkartıyor. “bir şeyler oynat” düğmesine bastığınız anda açılacak olan içeriğin dizi mi ya da film mi olacağına siz karar veremezsiniz de aradığınız şeyi bulmanıza kesinlikle yardımcı olabilir.

260220211346302664058.jpg

Netflix yeni özelliğini kullanıma sundu

Netflix kısa sürede bilgisayar sürümüne yeni bir güncelleme getirdi. Artık Netflix ana sayfasında Türkiye'de bugünün top 10 listesi de yer alıyor. Ayrıca dizi film ve belgesel önerilerinde bugünden itibaren görebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir içeriğin üstüne Mouse ile gittiğimiz zaman oyuncuları konusu ve çok daha fazla detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz. Netflix'in şu an için bu özelliğini sadece masaüstüne getirdiğini Android ve İOs uygulamalarına getirmediğinde söylemekte yarar var.

Web sürümünde bulunan bu özellik sayesinde sizlerde artık dizi ya da filmi aramak için dakikalarca uğraşmayacaksınız. Web sürümünde bulunan bir özellik belirli aralıklarla güncellendiği için henüz size gelmemiş olabilir. Sayfanızı yenileyin ve tekrar kontrol edin.

Pera Palas’ta Gece Yarısı gündem oldu

Netflix'in en yeni Türk dizisi olarak ön plana çıkan Pera Palas'ta Gece Yarısı Türkiye'de oldukça gündeme oturmuş durumda. Ünlü netflix-akilli-tv-kullanicilarinin-istedigi-ozelligi-nihayet-getirdi.webpoyuncular Hazal Kaya, Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer’in başrolünde yer aldığı yapım Türk izleyicisinin ilgisini çekmeyi başardı.

Özellikle son bölümde yaşananlar adeta dizinin bir anda popüler olmasını sağladı. Esra karakterinin Mustafa Kemal Atatürk'e sarıldığı sahne sosyal medyanın da gündeminde idi.

Keşfet