Nakit para isteyenlere Akbank hemen 7000 TL veriyor! Bankadan son dakika açıklandı!

Akbank, yapmış olduğu son dakika kampanyasında 7000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Nakit para isteyenlere Akbank hemen 7000 TL veriyor! Bankadan son dakika açıklandı!

Akbank, yapmış olduğu son dakika kampanyasında 7000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılarak kredi imkanı tanınmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu 36 ay vadeye kadar işlem yaparak hızlı bir şekilde destek kredisi olarak bu bankanın kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Düşük faiz oranları ile birlikte destekli kredi olarak verilecek kredilerde banka şartlarına uygun olan kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilecek, SMS atarak veya internet üzerinden başvurunuzu yapabileceksiniz.

Akbank 7000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

akbank-1000-tl-verecek-akbanktan-basvuru-yapmaniza-gerek-yok-hesabinizi-kontrol-edin1.jpg

Akbank üzerinden yapılan kredi kampanyasında başvuru yapacak olan vatandaşların, 18 yaşından büyük olması ve TC kimlik numarası olması gerekmektedir. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirdikten sonra TC kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama sonrasında banka kredi puanı 1400 ve üzerindeyse bu bankadan gelir belgesiz 7000 TL 36 ay vadeli kredi alabilir.

Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank üzerinden 7000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsa, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi gerekiyor. Akbank'ın müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numaralı telefonu üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve 7000 TL kredi kullanabileceksiniz.

Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank'ın direkt uygulamasını kullanabilir kolay bir şekilde şubelere gitmeden, hem bankacılık işlemlerini yapabilir, hem de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Keşfet