Nakit ihtiyacına çözüm önerisi Ziraat Bankası tarafından geldi! 80.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak!

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için Ziraat Bankası, yeni bir çözüm ile geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Nakit ihtiyacına çözüm önerisi Ziraat Bankası tarafından geldi! 80.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak!

Nakit ihtiyacına çözüm önerisi Ziraat Bankası tarafından geldi! 80.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak! Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için Ziraat Bankası, yeni bir çözüm ile geldi. Devlet bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamada, 80.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli nakit kredi vereceğini açıkladı. 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz bu nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemesine 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilecek.

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere işlem yapacak olan Ziraat Bankası, 80.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde bankadan kredi kullandırmanıza olanak sağlamaktadır. En yakın banka şubesine giderek veya banka şubelerine gitmeden internet bankacılığını kullanarak da bu banka üzerinden yüksek limitli kredi alabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 80000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde 24 ay vadeli olarak kredi verileceği 50000 TL'ye kadar kullanılacak olan kredilerde sadece 36 ay vadeli ödeme yapılacağını açıkladı. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri de 5 dakika içerisinde başvuru sonrasında sizlere söyleyecektir.

ziraat12.jpg

Ziraat Bankası, 80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir, nakit krediyi bu şekilde kullanabilirsiniz. 80.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesini de 90 gün ertelemeli yaparak, kredi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası, ayrıca bu krediyi kullanacak olan vatandaşların güncel olan kredi kartı ve kredi borçlarında kapatmak istemektedir. Ziraat Bankası üzerinden alacağınız 80000 TL'yi nakit kredide, ayrıca diğer bankadaki borçlarınızı da bu bankaya transfer ederek, yüksek limitli krediler kullanabilir ve tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Banka 50000 TL üzerindeki kredilerde kendi faiz oranlarını uygulamaktadır, güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, Ziraat Bankasının resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra başvurunuzu gerçekleştiriniz.

Keşfet