Nakit ihtiyacına çözüm geldi! 45.000 TL'ye kadar hemen hesaplara ödeme yapacak banka açıklandı!

Nakit ihtiyacına çözüm geldi! 45.000 TL'ye kadar hemen hesaplara ödeme yapacak banka açıklandı! Yapı kredi bankası ve Akbank yaptıkları bu kampanya ile hemen işlem yapacak ve kredi kullandıracaktır!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Nakit ihtiyacına çözüm geldi! 45.000 TL'ye kadar hemen hesaplara ödeme yapacak banka açıklandı!

45.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında, Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet siteleri üzerinden duyuru yaptı ve başvuruları almaya başladı. 2 özel banka üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar 45000 TL ihtiyaç kredisi kullandırılacak ve banka kredi puanı yüksek olan vatandaşlar, gelir belgesiz olarak bu kredileri hemen hesaplarına getirebilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubeleri üzerinden başvurularınızı gerçekleştire buluruz hemen istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. 45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını şu şekilde yapabiliyor.

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının SMS kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir. Akbank üzerinden bu şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka hesabı olan vatandaşlar ise bankanın Akbank Direkt uygulamasına girerek düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve ihtiyaç kredisini, online internet bankacılığı üzerinden kullanabilir.

Yapı Kredi Bankası

2022/03/12/ise-devam-kredi-destegi-n-106-2-41.jpg

45000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve 90 gün ertelemeli olarak kredi verecek olan Yapı Kredi Bankası, vatandaşlarına cep telefonları üzerinden mesaj attırarak ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirin yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderebilir. Banka müşterisi olan kişiler ise kendi mobil uygulaması üzerinden 45000 TL'ye kadar şubelere gitmeden kredi onayı alabilir ve onaylanan tutar, hemen kendi hesabına yatırabilir. T.C Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi için başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Bireysel müşterileri için verilecek olan bu kredilere katılacak olan kişilerin daha önceki bankalarda sıkıntısı olmaması ve düzenli olarak ödemeleri yapıyor olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorlarsa, son iş yerinde 3 aydır çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir.

Keşfet