Milyonlarca Emeklinin Beklediği Müjde Geldi! 2.750 TL hesaplara yatacak

Kamu bankaları da dâhil olmak üzeri çoğu banka emekli vatandaşlar için çeşitlik kampanyanlar düzenlemeye devam ediyor. Kampanyalar, sayıları milyonları bulan emekli müşterileri memnun ederek kendi bankalarının daimi müşteri olmasını hedeflenmektedir. Emeklilere özel yapılan kampanyalar ile nakit para ödemesi de yapılıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Milyonlarca Emeklinin Beklediği Müjde Geldi! 2.750 TL hesaplara yatacak

QNB Finansbank’ın yaptığı duyuruda emeklilere özel kampanyanın detayları da belli oldu. Banka tarafından yapılan açıklamada, emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyanlara 3 sene boyunca maaş alma sözünü veren emekli vatandaşların hesaplarına 2 bin 750 Lira nakit yatırılacak. Yatırılan paralar ATM’den de çekilebilecek. En önemli detaylardan biri ise 2 bin 500 TL’den fazla maaşı olan emeklilere özel olması. Şartları taşıyan emeklilere müjde niteliğindeki duyuru için en düşük emekli maaşı 2 bin 500 TL olduğu düşünülürse emekliler 2.750 TL nakit para alabilecek.

Emeklilere Hangi Avantajlar ve İmkanlar Verilecek?

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada emekli maaşlarının bankalarına taşıyan emeklilere çeşitli avantajların sunulacağı açıklandı. Emekli vatandaşlara sağlanacak şartlar ise şöyle:
Ayda iki kere (banka fark etmeksizin) ücretsiz para çekme hakkı verilecek.
Şartları sağlayan emekliler, bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapacakları EFT ve TL havale işlemleri için alınan işlem ücretinden muaf tutulacak.

QNB Finansbank banka şubelerinde gerçekleştirecekleri işlemlerde sıra önceliği tanınacak. Emekli Bankacılığı müşterilerine özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı’ndan faydalanma imkanı sağlanacak.

QNB Finansbank Emekliler İçin İndirim Avantajlarını Duyurdu

Emekli maaşını QNB bankalarından alan CardFinans Emekli kredi kartına sahip olan vatandaşlar, market ve eczane harcamalarında yılda 360 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecek.

Ortalama Maaşa Göre Promosyon

QNB Finansbank tarafından yapılan duyurunun devamında, emekli maaşını QNB Finansbank'a getirenlere 2 bin 750 TL'ye kadar terfi ücretinin yanı sıra terfi ücreti için 3 aylık maaş ödeneceği belirtildi. Promosyonların aylık ortalama maaşlara göre belirleneceği belirtildi. Aylık 1.499 TL'den az kazananlara 1.850 TL, aylık 1.500 TL ile 2.499 TL arasında kazananlara 2.300 TL, 2.500 TL ve üzeri kazananlara 2.750 TL ödeneceği belirtildi.

Keşfet