Merakla Beklenen TRT1 Dizisi Kasaba Doktoru’nun Oyuncu Kadrosu Belirlendi!

Bir Güney Kore dizisi olan Dr. Romantic, büyük bir başarı yakaladı ve şimdi dizinin yerel uyarlaması olan Kasaba Doktoru, TRT1'de yayınlanmaya hazırlanıyor. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Merakla Beklenen TRT1 Dizisi Kasaba Doktoru’nun Oyuncu Kadrosu Belirlendi!

Dizinin oyuncu kadrosu belli oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ardından Ozan Akbaba oldukça dikkat çekici bir dizi ile takipçilerinin karşısına çıkacak. Ayrıca geçtiğimiz sezon yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde rol alan Deniz Can Aktaş ve büyük beğeni toplayan Çukur dizisinde rol alan Hazal Subaşı da başrolleri paylaşacak. İkili ayrıca Kasaba Doktoru’nun yeni dizi çifti olarak öne çıkacak. Dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Bu üç önemli oyuncuyu ek olarak, hikayede birçok güçlü isim göreceğiz. Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, ve Vildan Atasever dizinin diğer oyuncuları oldular.

6230904b86b2441ea8ac42d4.webp

TRT1 açıklama yaptı

TRT1'den yapılan açıklamaya göre çekimler devam ediyor ve dizinin yakında vizyona girmesi bekleniyor. Dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve merak uyandıran bir yapım olarak kabul edildi. Sosyal medyada yoğun ilgi gören tanıtım kısa sürede yüz binlerce kişiyi kendine çekti. Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu'nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği Kasaba Doktoru, özgün hikayesi ve kuvvetli oyuncu kadrosu ile ekranların yeni gözdesi olmaya aday gibi görünüyor. Kasaba Doktoru dizisiyle birlikte üç idealist doktorun hikayesini TRT1 ekranında görebileceksiniz. Bir bakıma, Kasaba Doktoru, son derece kutsal bir meslek olan sağlık çalışanları için iyi bir farkındalık projesi olacaktır.

6230905686b2441ea8ac42d6.webp

Kasaba Doktoru dizisinin konusu nedir?

Babasının ölümünün ardından doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsanevi cerrah Ali'nin (Ozan Akbaba) yolları şehirden uzak bir şehir hastanesinde kesişir. Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla'yı (Hazal Subaş) bir araya getiren küçük kasaba hastanesinde insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun kararlı mücadelesi anlatılacak.

Keşfet