Merakla Beklenen Süslü Korkuluk Dizisinden Çağatay Ulusoy Hayranlarını Sevindirecek Haber!

Çağatay Ulusoy'un başrolü Esra Bilgiç ile paylaşacağı Süslü Korkuluk dizisi seyirciler tarafından heyecan içinde bekleniyor. Fakat merakla beklenen dizi hala yapım aşamasında. Bir dizi talihsizlik nedeniyle çekimlerine ara verilen diziden gelen son haberler, özellikle Çağatay Ulusoy hayranlarını fazlasıyla sevindirecek. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Merakla Beklenen Süslü Korkuluk Dizisinden Çağatay Ulusoy Hayranlarını Sevindirecek Haber!

Yaşanılan talihsizlikler dizinin ertelenmesine sebep oldu

Süslü Korkuluk dizisinin çok yakında çıkacağı duyurulalı 2,5 aydan fazla oldu. Ancak dizi yaşadığı talihsizliklerden dolayı başlayamadı. Dizi, önce yayınlanacağı kanal olan TV8, ardından Netflix ile anlaşma sağlandı. Dizinin başrol oyuncusu Alina Boz, daha sonra yapımdan ayrıldığını açıkladı.

Çağatay Ulusoy’un sevenlerini mutlu edecek haber

Süslü Korkuluk dizisi yavaş da olsa yol alıyor ve hazırlıklar yapılıyor. Bu arada diziden Çağatay Ulusoy hayranlarını sevindirecek heyecan verici bir haber geldi. Aslında, Süslü Korkuluk ulusal kanala yönelik olduğu için bölümler çok uzundu. Plan değişince ve dizi dijital bir platforma geçince bölüm sayısı artmak zorunda kaldı. Bunun sonucunda, Süslü Korkuluk dizisinin üç veya dört sezon sürmesi bekleniyor. Bu da Çağatay Ulusoy hayranlarının yakışıklı oyuncuyu doya doya seyredebilecekleri anlamına geliyor.

Esvet karakterini Esra Bilgiç oynayacak

Dizinin yıldızı Çağatay Ulusoy olmasına rağmen Süslü Korkuluk dizisinin kadrosu büyük isimlerle dolu. OGM Pictures tarafından çekilecek olan dizide Olgun Şimşek ve Salih Bademci gibi tanınmış oyuncular da yer alacak. Bu arada Esra Bilgiç ve Çağatay Ulusoy dizide oynayacakları rolleri de giderek öne çıkıyor. TV8'de yayınlanan tanıtımında Ulusoy'un bir moda tasarımcısını oynayacağını görmüştük. Ulusoy, moda tasarımcısı Peyami'yi oynayacak. Peyami, iş yerini ziyaret eden ve kendisine gelinlik diktiren kadından etkilenecek. Öte yandan Peyami'nin kendisine gelinlik diktirdiği kadın Esvet'e ise Esra Bilgiç hayat verecek.

Süslü Korkuluk dizisinin konusu nedir?

Süslü Korkuluk dizisinde kendisine gelinlik diktiği müşterisine aşık olan büyük bir modacının hikayesi anlatılacak. Çağatay Ulusoy'un oynayacağı karakterin babasını ise Olgun Şimşek oynayacak. Olgun Şimşek çocuksu bir tavır ve zekaya sahip olan babayı oynuyor. Peyami, dedesi ölünce hep utandığı babasını İstanbul'a getirir. Sonrasında ise babası için bir bakıcı tutar.

Keşfet