Melisa Döngel Yeniden İddialı Bir Proje ile Karşımıza Çıkıyor!

1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melisa Döngel, yetenekleri ve şansı sayesinde oyunculuk camiasında hızla yükseldi. 2015 yılında Ne Münasebet filmi ile oyunculuğa adım atan Melisa Döngel, bilindiği üzere Fazilet Hanım ve Kızları dizisine de konuk olmuştu. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Melisa Döngel Yeniden İddialı Bir Proje ile Karşımıza Çıkıyor!

Melisa Döngel adından fazlasıyla söz ettiriyor

Günlük bir dizi olan Elif'teki Süreyya rolüyle tanınan Melisa Döngel, bu projede büyük bir deneyim kazandı. Ardından oyuncunun başrolde olduğu bir proje dönemi başladı. 2018-2019 sezonunda yayınlanan Bizim Hikaye dizisi oyuncunun dikkatleri üzerine çektiği bir drama projesi oldu. Bu yapımda Deniz karakterini oynayan oyuncu iyi bir performans ortaya koyunca şans kapısını çaldı. Sen Çal Kapımı dizisinin dünyanın birçok ülkesinde yayınlanmasıyla birlikte dizide Ceren rolünde oynayan Melisa Döngel için de yeni projelerin kapıları aralandı. Oyuncu, 28 bölümden oluşan ve Çağla karakterini canlandırdığı bu yapımda da yeteneklerini fazlasıyla sergileme fırsatı buldu. Melisa Döngel, art arda önemli projelere katılarak kariyer merdiveni tırmanmaya devam ederken yeni girişimiyle de dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

0x0-melisa-dongel-gizemli-askini-sonunda-ilan-etti-melisa-dongelin-yeni-sevgilisiyle-ilgili-gercek-ise-ortaya-cikti-1620026093197.jpg

Bu sefer yardımcı oyuncu olarak oynayacak

Yakın zamanda çekimlerine başlanacak olan Disney Plus'ın Dünyayla Benim Aramda dizisinin teklifini kabul eden oyuncu, bir kez daha romantik komediye yöneldi. Adı Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan gibi genç oyuncularla anılan Melisa Döngel, bu kez yardımcı oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Demet Özdemir'in canlandırdığı İlkin rolünde PR firmasında çalışan genç bir kız olarak görülecek olan oyuncu, merakla beklenen filmde rol alarak uluslararası popülerliğini de güçlendirme fırsatı bulacak. Haziran ayında Türkiye ile birlikte 44 ülkeye daha hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus platformu, yerli yapımlarıyla ön plana çıkacak ve oyuncular dünya çapında tanınma fırsatı yakalayacak.

mv5byzuwzddhy2ytntcyyy00otdilthhztgtyjk1otdhoteyowyzxkeyxkfqcgdeqxvyotczmtuxndy-v1.jpg

Melisa Döngel kimdir?​​​​​​​

Melisa Döngel, 18 Eylül 1999'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde tamamladı. İlk büyük oyunculuk rolü 2016 yılında Hangimiz Sevmedik dizisinde olan güzel oyuncu dizide Sevtap karakterini canlandırmıştır. Ayrıca aynı tarihte Arka Sokaklar dizisinde ise Nil rolünde yer aldı.

Keşfet