Meclisten Geçti! Nakit isteyenlere bu ay içinde 5000 TL ödeme

Meclisten Geçti! Nakit isteyenlere bu ay içinde 5000 TL ödeme... Hangi bankalar veriyor? Detayları haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Meclisten Geçti! Nakit isteyenlere bu ay içinde 5000 TL ödeme

5000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için devlet destekli olarak Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank duyuru paylaştı. Para ihtiyacı olan vatandaşlarım düşük limitli kredi kullanabilmeleri için başlatılan Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar sizleri hızlı bir şekilde işlem yapılarak Kredi imkanı sunulmaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları bu kampanyalarda kişilere kredi puanına göre en düşük faiz oranlarından yararlanılarak 5000 TL ödeme yapacağını açıkladı.

Bu haberin çıkmasından sonra vatandaşlar nasıl başvuru yapabiliriz araştırmaya başladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların ihtiyaç kredileri almaları durumunda başvurularını bankanın internet sitesi üzerinden veya bankanın mobil uygulamaları üzerinden istedikleri zaman yapabilecekleri bu kampanya 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturmanız durumunda sizlere verilmektedir.

Emekli olan kişiler Bu kredileri kullanmak istiyorlar seve başvurularını yapmak istiyorlarsa maaşlarını kamu bankaları üzerinden alması şartı ile onay verilmektedir. Emekli maaşını Ziraat Bankası Halkbank veya Vakıfbank üzerinde ise bu bankadan daha önce Kredi alsanız bile düzenli ödemeler yaptıysanız banka sizlere 5000 TL hemen acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir nakit imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşı almış olduğunuz banka şubesi üzerinden kimliğiniz ile birlikte hemen başvurunuzu yaparak aynı gün içinde kredi kullanabilir veya bu bankaların internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

kr124.jpg

Bireysel müşteri olan ve sigortalı olarak çalışan kişilerin ise son iş yerlerinde 6 aydır sigorta primleri yatıyorsa banka şubelerine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte giderek başvuru yapabilir veya emeklilerde olduğu gibi internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabilir.

Daha yüksek limitlerde de kredi kullanmak istiyorsanız sizlere destek verecek olan kamu bankaları kredi puanını zare gelir durumunuza göre 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50 bin TL üzerinde ise 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Başvurularını yapan kişiler kredi onayı almaları durumunda banka şubelerinden veya Banka ATM'si üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplarımı yatırabilir.

Keşfet