Market Alışverişi Yapacaksanız TEB’e Başvurmaya Unutmayın, Mesaj Göndererek İndirimden faydalanın!

Market Alışverişi Yapacaksanız TEB’e Başvurmaya Unutmayın, Mesaj Göndererek İndirimden faydalanın!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Market Alışverişi Yapacaksanız TEB’e Başvurmaya Unutmayın, Mesaj Göndererek İndirimden faydalanın!

Online bir şekilde gerçekleştirilen alışverişlerin oranının devamlı artış göstermesi ile beraber bankaların bu hususta çok daha fazla pay sahibi olmak amacıyla çeşitli kampanyalar hazırlaması durumu ortaya çıkıyor. Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Card sahipleri açısından 120 TL Bonus kazanabilecekleri yeni bir kampanya başlattı. Buna göre mayıs ayı içerisinde geçerli olacak bu kampanya ile beraber online bir şekilde alışveriş gerçekleştirerek aynı zamanda 120 TL Bonus kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Online bir şekilde gerçekleştirilecek alışveriş dünyasının öncü platformları, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL tutarında Bonus kazanmanızı sağlıyor. Ödemelerinizi ise Türkiye Ekonomi Bankası Bonus özellikli kredi kartı ile gerçekleştirerek en çok 120 TL'ye kadar Bonus kazanma şansını elde edebilirsiniz.

2-banka-hizli-kredi-verecegini-duyurduktan-sonra-2-banka-da-online-kredi-verecegini-duyurdu-bank.jpg

Türkiye Ekonomi Bankası 120 TL Bonus kampanyasına katılım nasıl sağlanır?

Kampanyadan yararlanmak amacıyla öncelikli olarak Türkiye Ekonomi Bankası Bonus özellikli kredi kartı sahibi olmasında fayda olacaktır. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar alışverişin öncü platformları aracılığı ile 500 TL ve üzeri yapılacak bütün alışverişlerden 30 TL Bonus kazanmanız mümkündür. Bu avantajlardan her müşteri 4 defa yani toplamda 120 TL olacak şekilde faydalanabiliyor. Kampanyanın özelliklerinden faydalanabilmeniz açısından cepteteb mobil uygulamasında yer alan kampanyalar bölümünden kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi gerekir. Diğer taraftan bankanın sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonunuzdan 4616’ya bir mesaj göndererek bu kampanyaya katılım sağlamanız gerekir.

Keşfet