Kredi Notunuz Düşükse Bu Habere Dikkat! O Banka, 25000 TL Veriyor!

Kredi Notunuz Düşükse Bu Habere Dikkat! O Banka, 25000 TL Veriyor! Akbank duyuru yaptı! Kimler kredi alacak belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kredi Notunuz Düşükse Bu Habere Dikkat! O Banka, 25000 TL Veriyor!

Kredi Notunuz Düşükse Bu Habere Dikkat! O Banka, 25000 TL Veriyor! Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre kredi puanı düşük olan vatandaşlara 25000 TL tutarında kredi verilmesi için onay verilecek.

Akbank üzerinden kredi notu düşük vatandaşlara 25 bin TL'ye kadar ödeme gerçekleştirilecek. Akbank yapmış olduğu açıklama ile beraber ihtiyaç kredisi müracaatı işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların kredi notu düşük olsa dahi kendilerine 25 bin TL'ye kadar limit ayrıldı. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara sunulacak bu kredi kampanyasında ise ilk taksit ödemesinin 90 gün ertelemeli olacak şekilde verilmesi de diğer taraftan 36 aylık vade seçeneğinin sunulması da bu krediyi daha da avantajlı hale getiriyor.

Akbank tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre kredi puanı düşük olan vatandaşlara 25 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi 36 aylık vade seçeneği şeklinde uygun faiz oranları ile verilecek.

Akbank ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerinin yapılması

akbank-1.png

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerinin yapılması halinde kimlik ve gelir belgesi ile beraber size en yakın Akbank şubesine gidebilir ve kredi başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ya da evden dahi çıkmadan Akbank üzerinden verilmekte olan 25 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak içiyorsunuz O halde Akbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerinizi yapabilir, kredi onayı verilmesi halinde anında 25000 TL'yi hesaba atmanız mümkün hale gelmektedir.

Keşfet