Kredi Notu Düşük Oranların Ne Günahı Var? O Bankalar, Bir Kereye Mahsus 15 Bin TL Vereceğini Söyledi!

Kredi notu düşük olanlar için yeni bir kampanya! Hangi banka Hangi kredi notuna ne kadar kredi verecek?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kredi Notu Düşük Oranların Ne Günahı Var? O Bankalar, Bir Kereye Mahsus 15 Bin TL Vereceğini Söyledi!

Kredi Notu Düşük Oranların Ne Günahı Var? O Bankalar, Bir Kereye Mahsus 15 Bin TL Vereceğini Söyledi! Kredi notu sistemi genel itibariyle bir tüketicinin herhangi bir bankadan kredi ve kredi kartı kullanmasından itibaren geri ödemesi gerekli olan taksit tutarlarının zamanında ve eksik olmadan ödemesi alışkanlıklarının tamamının finansal bir şekilde oluşturuldu bir tablo biçimidir. Bankalara bu ürünlerden herhangi bir açısından müracaat işlemleri gerçekleştirildiğinde bankanın genel kredi politikası açısından bakıldığında kredi notu belirli bir seviyenin üzerinde olan vatandaşlara bu ürünler sunulur. Kredi puanı düşük olan vatandaşların bankalardan kredi ya da kredi kartı alması biraz imkansız gibi görünmektedir. Ancak bazı durumlarda bankalar dahi bu vatandaşların ne suçu var ki? Şekilde düşünüp onlara bir kereye mahsus çeşitli avantajlar sunuyor.

Hangi banka Hangi kredi notuna ne kadar kredi verecek?

Tüketiciler tarafından sıklıkla sorulan bir soru genel itibariyle değişiklik gösteren bir cevaba sahiptir. Bankaların dönem dönem belirlemiş oldukları kredi politikaları sebebiyle bu sorunun cevabı devamlı değişiklik gösteriyor. Bazı bankalar 1200 kredi puanına 50.000 TL tutarında kredi verirken bazıları ise 1400 kredi puanına en çok 10.000 TL kredi verebiliyor.

0-faizli-100000-tl-borc-kapatma-kredisi-kampanyasi-basliyor-faizsiz-olarak-destek-alinacak.jpg

O bankalar kredi notu 800 olanlara kredi verecek

Aktif Bank, Fibabanka ile ING Banka resmi internet sayfaları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre kredi puanı düşük olduğu için daha önce kredi ile kredi kartı başvuru işlemleri reddedilen vatandaşlara bir kere mahsus 15.000 TL tutarında bir ihtiyaç kredisi sunulacak. 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayacak vatandaşların aylık ödemeleri gereken faiz tutarı aylık 2.00 olacak

Keşfet