Kırmızı Oda Dizisinden Final Geliyor! Reytingleri Düşün Dizi Bir Türlü Tutunamadı

Gülseren Budacıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve fazlasıyla seveni olan son dönemlerin en beğenilen dizilerinden Kırmızı Oda'nın final bölümü izleyiciyle buluşacak. Binnur Kaya'nın psikiyatri kliğinin sahibi ve psikiyatrist karakterini canlandırdığı dizinin yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Sadi, bu akşamki yeni bölümde düşmanını annesinin yanında görünce tedirgin oluyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kırmızı Oda Dizisinden Final Geliyor! Reytingleri Düşün Dizi Bir Türlü Tutunamadı

Dizinin hayranları, Kırmızı Oda’nın final yapacağı iddialarını duyduklarında, final olup olmayacağını, neden bittiğini ve final bölümünün ne zaman yayınlanacağını haklı olarak bilmek istediler. Kırmızı Oda’nın final yapması bekleniyor. Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Delikanlı Sadi de yeniden yazılmıştı. TV8'de yayınlanan yapımın final yapacağına dair güçlü söylentiler dolaşıyordu. Kırmızı Oda’nın final yapacağı iddiası ne kadar doğru? Bu Kırmızı Oda dizisinin final bölümü mü ve fazlasıyla sevilen dizi neden bitiyor? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların deneyimleri, gerçek hayatta yaşanmış ve artık hayatlarında bir tıkanmaya neden olan, acı veren gerçek kesitler Kırmızı Oda dizisinde ekranlarımıza gelmektedir. Seyirciler, Kırmızı Oda dizisinde kendilerine sunulacak her bir hayat hikayesinin altında yatan korkuları, acıları, neşeyi, mutluluğu ve hüznü incelerken, kendilerinin de ruhunun kapalı kapıları aralanacak ve belki kendi hayatlarından bir parça keşfedecekler. Ayrıca dizi, seyircilerin kendi hayatlarını sorgulamalarına da sebep oluyor.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Doktor Hanım'la son seansını yeni bitiren Dara, yeni tercihlerinden bahsediyor. Uyku düzeni fazlasıyla düzelen Dara, annesinin beklenmedik bir şekilde kliniğe gelmesine çok sevinir. Vildan, Doktor Hanım ile konuşur ve özeleştiri yaparak anneliği hakkında duyduğu pişmanlığını anlatır. Nazgül'ün, kim olduğunu hatırlayan Sadi, Doktor Hanım'a eski günleri detaylı bir şekilde anlatmaya koyulur. Babasının kardeşi Seda ile görüşmesine izin veren Sadi ise, yeni bir strateji geliştirmiştir.

KIRMIZI ODA FİNAL Mİ YAPIYOR?

Kırmızı Oda beklenmeyen bir şekilde final yapıyor. 61. bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor ve dizinin final bölümü olacağı söyleniyor.

KIRMIZI ODA NE ZAMAN FİNAL YAPMAYI PLANLIYOR?

Sevilen dizi Kırmızı Oda ekranlara veda ediyor. Kırmızı Oda’nın son bölümü 18 Şubat'ta yayınlanacak.

Keşfet