Kırmızı Oda Bitiyor Yeni Diziler Başlıyor! TV8 Yeni Dizilere Kapı Aralıyor

Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalı son yıllarda sınırlı kapasitede de olsa kaliteli ve izleyicilerin son derece beğenip takip ettiği dizileri yayınlamaya devam ediyor. Kanalın son dizisi, Doğduğun Ev Kaderindir, hatırladığımız üzere final yapmıştı. Yeni sezonda sadece fazlasıyla sevilen Kırmızı Oda dizisi ekranlarımıza gelmekteydi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kırmızı Oda Bitiyor Yeni Diziler Başlıyor! TV8 Yeni Dizilere Kapı Aralıyor

Binnur Kaya'nın başrolde olduğu kaliteli ve diğer dizilerden farklı bir konusu olmasıyla oldukça beğenilen dizi, alınan haberlere göre çok yakında final yapacak. Aslında, Süslü Korkuluk dizisi TV8'in yeni bombası olacaktı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un paylaştığı dizinin tanıtıma da ekranlarımıza gelmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde Kırmızı Oda ve Süslü Korkuluk dizisinin yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı ile OGM Pictures ortakları Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir tartışma yaşadığı ortaya çıkmış ve herkes iddialar karşısında şaşkına dönmüştü. Kulis bilgisine göre, bu anlaşmazlık sonucunda Süslü Korkuluk dizisinin TV8'de gösterilmeyecek olması şok bir gelişme olarak duyuldu.

SÜSLÜ KORKULUK DISNEY PLUS’TA YAYINLANACAK!

Süslü Korkuluk dizisinin Disney Plus'ta yayınlanacağı öğrenilirken, Kırmızı Oda dizisinin de yaşanılan sorun nedeniyle final yapacağı konuşuluyor. Dizinin reytingleri son zamanlarda düşüyordu ancak OGM Pictures ile Ilıcalı arasındaki gerilimin dizinin hızlı finalinin sebebi olarak düşünülmekte. Düşen reytingler nedeniyle sevilen dizinin 62. bölümde final yapacağı açıklandı.

0x0-suslu-korkuluk-konusu-nedir-basrolde-cagatay-ulusoyun-yer-aldigi-suslu-korkuluk-dizisi-oyunculari-kimler-1641143296133-1.jpg

CANIM ANNEM VE ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK İSİMLİ İKİ YENİ DİZİ GELİYOR!

TV8'in yakın zamanda ekrana iki yeni program getireceği de konuşuluyor. Canım Annem konuşulan dizilerden ilki olarak kayıtlara geçiyor. Dizi, önceki yapımlardan farklı olarak günlük olarak yayınlanacak. İlk bölüm 14 Şubat'ta başlayacak ve bundan sonra hafta içi her gün ekranlarımızda olacak. Hafta içi Her gün saat 14.45'te ekrana gelecek olan Canım Annem dizisinde ikiz kardeşlerin hayat hikayesi anlatılıyor. Pazartesiden Cumaya ekranlara gelecek dizinin başrollerini Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş ve Serdar Yıldırım paylaşıyor. Merakla beklenen Canım Annem dizisi drama türündedir. Diğer dizi ise NTC Medya imzalı olan Annenin Sırrıdır Çocuk isimli dizi. Yeni dizinin başrollerinde Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Müge Uğurlar, dizinin yönetmenliğini yapıyor.

Keşfet