Kira Ödemekten Bıkmadınız Mı? O Banka, 3+1 Daireleri 120 Bin TL’ye Satışa Çıkardı!

Türkiye'nin en prestijli kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, belirli dönemlerde bünyesinde bulunan konutları ya da araçları satışa çıkarıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kira Ödemekten Bıkmadınız Mı? O Banka, 3+1 Daireleri 120 Bin TL’ye Satışa Çıkardı!

Kira Ödemekten Bıkmadınız Mı? O Banka, 3+1 Daireleri 120 Bin TL’ye Satışa Çıkardı! Türkiye'nin en prestijli kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, belirli dönemlerde bünyesinde bulunan konutları ya da araçları satışa çıkarıyor. Vakıfbank, konut kredileri sebebiyle bankaya geçen konutların satışını ihale usulü ile online bir şekilde gerçekleştiriyor. Bankacılık kanunu hükümleri gereğince, alanı dışında faaliyet gösteremeyen bankalar, bu tür satışlar açısından iş ortaklarını kullanıyor. Diğer taraftan yine aynı şekilde bankacılık kanunu gereğince KDV mükellefi olmayan bankalar, konut satışlarını yine aynı şekilde KDV eklenmemiş değerleme fiyatları ile gerçekleştiriyor. Bu durum ise benzer durumdaki ve coğrafyadaki konutlara göre ya da çok önemli fiyat avantajları da meydana getiriyor.

Vakıfbank’tan Karabük Merkezde 3+1 Daire 182.000 TL

Karabük merkez ilçesinde bulunan daire, 95 metrekare oturma alanına sahip olmakla beraber henüz teklif verilmemiştir. İhalesi ise 182.000 gibi çok uygun bir rakam ile satışa sunuldu. Dairenin ihalesine katılım sağlamak amacıyla 9100 TL tutarında teminat tutarının hesaba yatırılması gerekiyor. En az artırım rakamı ise genelde 2.500 TL olarak açıklanmıştır.

banka-borc1.jpg

Vakıfbank’tan Ankara Beypazarı’nda 2+1 Daire Sadece 110.000 TL

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan dairenin kullanım alanı 100 metrekaredir ve bodrum katta yer alan dairenin ihalesine katılım sağlamak amacıyla 5500 TL teminat tutarının yatırılması gerekiyor. En az yatırım bedeli ise 2500 TL olmakla beraber 110.000 TL gibi eşsiz bir ilk satış bedeli belirlenmiştir. Daire açısından Vakıfbank konut kredisi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank'tan Bilecik Merkezde 2+1 Daire Sadece 215.000 TL

Bilecik merkez ilçede bulunan dairenin oturma alanı 65 metrekare olmakla beraber 3. katta yer alıyor ve sadece 215.000 TL gibi bir satış rakamı ile aracılara bekliyor. 10.750 TL tutarında teminat bedelinin yatırılmasıyla ihaleye katılım sağlanabilir. Aynı zamanda Vakıfbank konut kredisi seçeneklerini de kullanabilirsiniz

Keşfet