Kerem Bürsin’in Başrolde Olduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Şili’de Reyting Liderliğini Zorladı!

Bilindiği üzere Sen Çal Kapımı dizisi Kerem Bürsin için büyük başarı olmuştu. Dünya çapında milyonlarca hayranı olan dizi, uzak ülkelerde izlenme rekorları kırıyor. Ayrıca Kerem Bürsin'in Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi Şili'de de büyük ses getiriyor. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kerem Bürsin’in Başrolde Olduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Şili’de Reyting Liderliğini Zorladı!

Kerem Bürsin başrolü Leyla Lydia Tuğutlu ile paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin ilk bölümü dün Şili'de gösterildi. Oradaki izleyicilerin Sen Çal Kapımı adlı dizisi ile birlikte büyüyen Kerem Bürsin hayranlığı nedeniyle, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisine büyük bir sevgi patlaması yaşandı ve bu da büyük bir reyting oranıyla zirveye ulaştı. Dizi ayrıca orada “Puerto Estambul Estreno” adıyla ekranlara geliyor.

Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de rekor kırdı

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi Ay Yapım tarafından çekildi ve ilk kez 2017 yılında gösterilmişti. Dizi ATV ekranlarındayken 20 bölümdü. Ayrıca dizide Gürkan Uygun ve Defne Kayalar da rol almıştı. Kerem Bürsin ile ilgili bir güzel haber de Portekiz'den gelmişti. 2018 yılında çekilen ve BluTV'de yayınlanan Yaşamayanlar dizisini Portekiz halkı çok sevdi. Ülkede televizyonda yayınlandığı sırada %62,4 oran elde ederek korku türünde rekor kırıp en çok izlenen dizi oldu.

Kerem Bürsin yakında hayranlarıyla bir sinema filmi ile buluşacak

Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı projesinden sonra hala yeni bir projede yer almadı. Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı ve gerçek hayattaki sevgisi Hande Erçel ile ayrılan yakışıklı oyuncu, şimdilerde marka reklamlarında oynamayı daha çok tercih ediyor. Fakat Kerem Bürsin’in bir sinema filmi ile çok yakında hayranlarıyla buluşacağı konuşuluyor. Bürsin, pandemiden önce çekilen Eflatun adlı filmin ne zaman çıkacağı tarihini söylemedi. Ayrıca yakışıklı oyuncunun bu filmde partneri İrem Helvacıoğlu olacak.

Kerem Bürsin Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde hangi karakteri canlandırıyor?

Kerem Bürsin Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde 24 yaşında, 5 dil bilen, kaliteli bir şekilde gemicilik eğitimi almış, ayrıca profesyonel olarak dövüşen, Şili vatandaşı ‘Ally Simiht’ yani gemici ‘Ali Smith’ rolüne hayat veriyor.

Keşfet