Kanal D Entrika ve Dram Dolu Yeni Diziyi Bünyesine Kattı! Yargı, Sadakatsiz ve Camdaki Kız Dizilerinin Yanına Bir Yeni Kaliteli Dizi Daha Eklendi!

Kanal D'de ekrana gelip fazlasıyla sevilen Sadakatsiz, Camdaki Kız ve Yargı dizileri, yayınlandıkları ilk günden beri kemik izleyici kitlelerini oluşturdular ve izleyicilere merak uyandıran hikayeler sunuyor. Bu üç dizi de yayınlandığı ilk günden beri oldukça ilgi görüyor ve çok sayıda insanı Kanal D ekranına bağlamayı başarıyor. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kanal D Entrika ve Dram Dolu Yeni Diziyi Bünyesine Kattı! Yargı, Sadakatsiz ve Camdaki Kız Dizilerinin Yanına Bir Yeni Kaliteli Dizi Daha Eklendi!

Dram ve heyecanı bol olan Kanal D dizilerine bir yeni dizi daha eklendi. Salı akşamları yayınlanmaya başlayan Üç Kız kardeş dizisinin ilk bölümü, Kanal D’nin politikasına bağlı bir yapım olmasıyla fazlasıyla övgü topladı. İclal Aydın'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizinin beklenenden daha fazla entrika dolu olması, sosyal medyada dizi hakkında yorum yapan izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Sina Koloğlu yeni dizi hakkında yorum yaptı

Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu da Instagram yorumlarında diziyi tanımlamak için "her türlü dram ve entrika" sözlerini kullandı. Sina Koloğlu, dizinin özellikle tüm kişiler kategorisinde büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını da dile getirdi. Sina Koloğlu, Üç Kız kardeş yorumunda, "Üç Kız kardeş için drama ve entrikanın özenle işleniyor" dedi. Sina Koloğlu, Üç Kız Kardeş dizisinin, Türk dizilerinin popüler olduğu Latin Amerika ülkelerinde başarılı olacağına ve İspanya'da yayınlanması halinde önemli bir etki bırakacağına inanıyor.

Üç Kız Kardeş dizisi konusu nedir?

Yapımcılığını Süreç Film'in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız kardeş dizisi Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayelerini anlatıyor. Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliğiyle, diğeri alçakgönüllülüğüyle, üçüncüsü asiliğiyle bilinen üç kız kardeş ve hepsi birbirine delicesine bağlı. Bu kız kardeşlerin kendi yaşıtları gibi gelecekleri için basit hayalleri olsa da geçmişlerinin gölgesi onları takip edecek ve kaderleri lehlerine olmayacaktır. Üç kız kardeş anne babalarıyla barış içinde yaşarken, Türkan'ın evliliği ile birlikte ailenin üzerine korkunç bulutlar çökmeye başlayacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Geçmişten gelen büyük bir sır yüzünden Dönüş'ün hayatı alt üst olacak ve Derya geri dönüşü olmayan bir adım atacaktır.

Üç Kız Kardeş 2. Bölüm Fragmanı - 2

Keşfet