Kanal D Ekranlarının Sürükleyici Yapımı Yargı, Şaşırtmaya Devam Ediyor! Seyirciler Merakta! Şimdi Ne olacak?

Kanal D’de yayın hayatına devam eden Yargı, yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin hikayesinin akışına ve soruların yanıtlanma hızına yetişmekte zorlanan seyirciler, büyük bir merakla yeni bölümde neler olacağını bekliyor. Haberimizde bütün detaylara ulaşabilirsiniz...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kanal D Ekranlarının Sürükleyici Yapımı Yargı, Şaşırtmaya Devam Ediyor! Seyirciler Merakta! Şimdi Ne olacak?

Sırada hangi cinayetler var?

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldıkları dizi, bu akşam 25. bölümüyle ekranlara gelecek. Engin cinayeti çözüldü ama uzun süredir gizli kalan Zafer cinayeti hakkında soru işaretleri devam ediyor. Bu haftaki bölümde Zafer cinayetiyle ilgili bilgiler ortaya dökülecek. Çınar’ın kazayla öldürdüğü Zafer’i saklayan Metin amirin tavrı oldukça merak ediliyor. Olayı bilen Merdan ise torununu korumaya çalışmıştı. Bu bilgi Yekta’nın eline geçti. Neler olacağını izleyiciler bu akşamki bölümde izleyecek.

Senaristin kalemi izleyicilerde merak uyandırıyor

Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı dizide olayların hızlı bir şekilde akması ve izleyiciyi çok bekletmeden soruların yanıtlarını bulması seyircileri mutlu eden bir süreç. Yargı dizisinin sevilmesinde ve bu kadar merakla takip edilmesinde en büyük sebep diğer dizilerde uzun sürelerde çözülemeyen ve karmaşıklaşan konular seyircileri sıkarken, bu dizide sıkılmaya zaman bile kalmadan olayların çözülmesi ve diğer konulara geçilmesi diyebiliriz. Doğal olarak bu durum seyircilerin kafasında diğer hafta ne dizide ne yaşanacağına dair bir sürü soru işareti bırakıyor. İnci cinayeti çözüldü, Engin’in katilinin kendisi olduğu anlaşıldı, şimdi Zafer’in katili bulunacak. Peki sonra ne olacak? Dizinin senaristinin kalemi seyirciler tarafından çok sevildi. Semra Ergenekon’un bir sonraki hamlesi her zaman merak konusu oluyor. Rakiplerine her hafta reytinglerde büyük fark atan Yargı, beğenilen oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ikinci sezonu da görecek gibi duruyor.

Yargı dizisinin konusu nedir?

Ilgaz dürüstlük, onur ve saygı gibi tüm değerleri babasından almış ve özümsemiştir. Ceylin ise gözü fazlasıyla kara ve kurallar işin içine girdiğinde asla sınır tanımayan bir avukattır. Ceylin ve Ilgaz bu sebeplerden ötürü büyük bir çatışma yaşarlar ve sonuç olarak karşı karşıya kalırlar.

Keşfet