Kamu Bankası'ndan 150.000 TL Taşıt Kredisi İçin Aylık Ne Kadar Taksit Ödemek Gerekir?

Bankadan taşıt kredisi alarak otomobil satın almak isteyen vatandaşlara kamu bankası Halkbank tarafından oldukça uygun faiz oranı ile kredi Haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kamu Bankası'ndan 150.000 TL Taşıt Kredisi İçin Aylık Ne Kadar Taksit Ödemek Gerekir?

Kamu Bankası'ndan 150.000 TL Taşıt Kredisi İçin Aylık Ne Kadar Taksit Ödemek Gerekir? Bankadan taşıt kredisi alarak otomobil satın almak isteyen vatandaşlara kamu bankası Halkbank tarafından oldukça uygun faiz oranı ile kredi Haberi geldi. Buna göre 48 ay vade seçeneği ile 150.000 TL tutarında taşıt kredisinin maliyet tablosunu bu haberimizde sizin için paylaşıyoruz.

Araba satın almak amacıyla taşıt kredisine başvuracak vatandaşları yakından ilgilendiren taşıt kredisi maliyeti tablosu detaylarını sizin için bu haberimizde derledik.

Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyası İle Sunulan Faydalar Neler?

Kamu bankalarından Halk Bankası tarafından müşterilere sağlanan taşıt kredisi avantajının en önemli kazanımlarından biri taksitlerin İlk 2 ay boyunca ertelenmesidir. Vatandaşlar, hayalini kurdukları arabayı Halk Bankasından taşıt kredisi çektikten sonra satın aldıktan hemen sonra al İlk 2 ay boyunca herhangi bir taksit ödemesi işlemi olmayacak. 60 günlük ödemesiz dönemin sonrasında ise müşteriler, taşıt kredisi taksitlerini ödemeye başlayacak.

2022/03/15/abd-de-halkbank-a-dava-acildi-13449610-2008-amp.jpg

Halk Bankası tarafından müşterilere verilecek 150 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyası detayları haberimizin ayrıntılarında ancak satın alınmak istenen otomobilin fatura değeri 400 bin TL gibi bir rakama çıkıyorsa yüzde 70 oranında kredilendirme yapılabilir ve 48 aylık vade seçeneği ile taşıt kredisi kullanılabilir. Eğer ki 400 bin TL ile 800 bin TL arasında bir değeri varsa alınacak arabanın o halde %50 oranında kredilendirme ile 36 aylık vade seçeneği sunulabilir.

Keşfet