İyilik Dizisindeki Farklı İmaja Yorum Yağdı

Uzun zamandır ekranlarda yer almayan genç oyuncu Sera Kutlubey İyilik dizisi ile ekranlara döndü.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İyilik Dizisindeki Farklı İmaja Yorum Yağdı

İyilik Dizisindeki Farklı İmaja Yorum Yağdı. Uzun zamandır ekranlarda yer almayan genç oyuncu Sera Kutlubey İyilik dizisi ile ekranlara döndü. Büründüğü karakter ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunan güzel oyuncu bu role çok bağlandığını ve herkesin isteyebileceği aktif bir karakter olan Damla'nın hayatını canlandırmaktan keyif aldığını belirtti.

Hayranları İkiye Ayrıldı

Fox TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve farklı yorumları bünyesinde barındıran İyilik dizisi klasik bir aldatma hikâyesinden farklı bir boyuta doğru ilerliyor. Hatice Şendil ve İsmail Demirci gibi başarılı oyuncuların yer aldığı İyilik dizisinde Damla karakteri de çok konuşuluyor. Yaşadığı zorluklar ve hayat mücadelesinin yavaş yavaş yansıtıldığı Damla karakterini canlandıran güzel oyuncu Sera Kutlubey karakteri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Damla karakterini canlandırmaktan dolayı memnun olduğunu ifade eden Sera Kutlubey'e hayranları ise farklı yorumlarda bulunuyor. Karı koca arasına girmiş bir kadını canlandırdığı için bazı hayranları tarafından eleştirilen Sera Kutlubey bu rol için farklı bir tarzla kamera karşısına çıkıyor. Saç rengini, saç boyunu ve kendi imajını değiştiren güzel oyuncu bu yeni imajla da oldukça farklı bir hava estiriyor. Neslihan ve Damla karakterlerinin arasındaki abla ve kardeş ilişkisine dönmeye başlayan hikayede Damla karakterinin nasıl yollardan geçtiği ve hayat mücadelesi de senaryoda yeni yeni anlatılmaya başlandı.

s-368911bfb98ce5f31d417eeea05867881ad7022a.jpg

Damla Karakteri Benim İçin Avantaj

Güzel oyuncu Sera Kutlubey uzun zamandır ekranlardan uzakta kalmıştı. İyilik dizisi ile ekranlara hızlı bir dönüş yapan genç oyuncu canlandırdığı karakteri öve öve bitiremedi. Röportaj veren başarılı oyuncu Damla karakterinin birçok oyuncu tarafından heyecanla kabul edilecek bir karakter olduğunu ifade etti. Klasik bir araya giren kadın imajının dışında ikili ilişkileri ele aldıklarını ifade eden güzel oyuncu rolü için büründüğü yeni imajından da oldukça memnun görünüyor.

Bu projede yer almaktan dolayı memnun olduğunu ifade eden güzel oyuncu İyilik dizisinin kendisi için bir avantaj olduğunu da ekledi. Yuva yıkan bir karakterden çok bir abla kardeş hikâyesine doğru evrilen İyilik dizisinde bazı kavramların çok yanlış yönlere doğru çekilebilir olma durumu da ustalıkla işleniyor.

Keşfet