İslam Memiş Bomba Etkisi Yaratacak Açıklamalar Yaptı! İslam Memiş Al Sat Yapanlara Uyarılarda Bulundu! Al Sat Yapanlar Mağduriyet Yaşayabilir!

Altın ve dolar uzmanı İslam Memiş açıklama yaptı. Memiş'in açıklamasında alım ve satım yapan kişilerin mağdur olabileceği belirtildi. Özellikle Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle döviz kurlarında çok hareketlilik yaşandı. Enflasyonun ve altın ve dolar fiyatlarının yükseldiği bu günlerde İslam Memiş uyarılarda bulundu. Ayrıca İslam Memiş enflasyon ve faiz oranları konusunda da dikkat çeken önemli açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İslam Memiş Bomba Etkisi Yaratacak Açıklamalar Yaptı! İslam Memiş Al Sat Yapanlara Uyarılarda Bulundu! Al Sat Yapanlar Mağduriyet Yaşayabilir!

İslam Memiş uyardı

Açıklamaları ve uyarıları nedeniyle sürekli takip edilen İslam Memiş, yine bombayı patlattı. Memiş, Youtube kanalında FED'in elinin eskisinden daha da güçlendiğini belirtti. Memiş, kanalında dolar kurunu yorumlayarak, alım satımla ilgilenenlerin dikkatli olması gerektiğini de söyledi. Finans uzmanının dikkatini çeken yorumlardan biri de al sat işlemi yapanlara yönelikti. Memiş, “Al sat yapanların bu dönemde mümkün olduğu kadar dikkatli olması gerekiyor” dedi. Dolar kuru analizine dayanarak dolar endeksinin 99 seviyesine yükseleceğini öngördü. Ayrıca dolar endekslerinin 99 seviyesinin üzerinde bir atak başlatarak harekete geçtiğini iddia etti. Memiş, son zamanlarda yükselen dolar kurlarını gerekçe göstererek "Piyasalarda dolar toparlanmaya başladı. Bu aslında FED’in işine yaradı. FED’in eli güçlenmeye başladı” dedi. İslam Memiş ayrıca doların, dünyanın en yaygın kullanılan para birimlerinden biri haline gelen bir rezerv para birimi olduğunu belirtti.

1428535.jpg

İslam Memiş Merkez Bankasını da uyardı

İslam Memiş'e göre ağır tahribatlar mümkün görünüyor. Memiş, Altın Merkez bankalarının altını rezerv para olarak rezervlerinde tutmaya devam edeceklerini iddia etti. İslam Memiş, YouTube kanalında izleyicilerine Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik işgal girişimlerinin Türkiye üzerindeki etkisini ve yapılması gerekenleri anlattı. İslam Memiş, Merkez bankası için de faiz uyarısını yaptı. İslam Memiş Merkez Bankası'nın daha feci sonuçlara maruz kalabileceğine inanıyor.

yatirim-uzmani-islam-memis-konustu-altin-oyle-14778347-1242-osd.jpg

İslam Memiş kimdir?

İslam Memiş 1980 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Orduludur. Lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü'nden aldı. Altın analisti, ekonomist, ekonomi yorumcusu ve aynı zamanda ekonomi yazarıdır.

Keşfet