İŞKUR İlanı Yayınlandı, 5600 TL Maaşla Eleman Aranıyor!

İŞKUR tarafından personel ile kamu personeli ilanları vatandaşların gündemindeki yerini koruyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İŞKUR İlanı Yayınlandı, 5600 TL Maaşla Eleman Aranıyor!

Çeşitli sebeplerden dolayı işinden ayrılmak zorunda kalan ve mevcut bir iş arayışı içinde olan vatandaşlar İŞKUR tarafından güncellenen ve yayınlanan güncel iş ilanları listesini araştırmaya devam ediyor.

İŞKUR eleman alımı ile kamu personeli alımı ilanlarında başvuru şartları, tarihleri ile adaylardan talep edilen özellikler ve diğer veliler ilan ediliyor. İşte karşınızda 17 Ekim 2021 KPSS şartı ile ve KPSS şartsız bir şekilde İŞKUR kamu personeli ile eleman alımı ilanları, şartları ve başvuru tarihleri ile alakalı bilgilerin tamamı ve çok daha fazlası haberimizde..

İŞKUR'dan En az 4 bin 500 TL maaş ile personel alım ilanı

Belirli sebeplerden dolayı çalıştığı işinden ayrılmak zorunda kalan ve daha sonrasında iş arayışı devam eden vatandaşlar, İŞKUR iş ilanları güncel listesini Araştırmaya devam ediyor. Buna göre İŞKUR tarafından yapılan ilanlarda başvuru şartları ile adaylarda aranacak nitelikler detaylı bir şekilde araştırılıyor.

iskur-destek.jpg

En az ilkokul mezunu 3000 TL den 8000 TL kadar maaş aralıklı bir şekilde KPSS şartlı ve KPSS şartsız güncel İŞKUR personel, kamu personeli alımı ilanları 2021 senesinde çeşitli kurumlarda ve farklı meslek gruplarından gerçekleştirilecek eleman alımlarında ikamet, öğrenim, sertifika ile yaş gibi çeşitli kriterler aranacak.

Keşfet