İşbank Eft ve Havale Ücretleri

İşbank eft havale ücretleri için bu alanda oldukça uygun bir maliyet karşınıza çıkar. Özellikle de İşbank’ı tercih edenler için genel fiyat tablosu günceldir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İşbank Eft ve Havale Ücretleri

İşbank eft havale ücretleri genel olarak ilk defa bu bankayı tercih edecekler için daha çok merak edilir. Bugün birçok kişi banka yolu ile para aktarımını yapıyor. Özellikle de burada eft ve havale işlemi daha çok uygulanıyor. Siz de bu alanda eft ve havale işlemini çok sık yapıyorsanız eğer oldukça uygun bir ücretlendirme tarifesi karşınıza çıkar. Çünkü çok sık eft ve havale yapacaklar için ücret daha çok önem taşır.

İşbank Eft İşlemi ve Ücreti

İşbank eft ücreti olarak bu alanda genellikle yapılan ödeme miktarı karşınıza çıkar. Yani ne kadarlık bir ödemeyi karşı tarafa geçecekseniz buna uygun olacak bir ödeme çıkar. Eğer en fazla bin TL gibi bir ödeme yapılacaksa burada ödenecek olan eft ücreti sadece iki lirayı bulur. Ancak bu ödeme bin ile elli bin arasında değişirse burada ise karşınıza beş TL gibi bir ödenek çıkar. Yani ödenecek olan eft ücreti sadece yapılacak olan para aktarımı ile yakından ilişkilidir. Siz de ne kadarlık bir ödeme planını uygulayacaksanız ona uygun olan bir eft ücretini karşı tarafa ödersiniz. Bu ise size daha cazip gelecektir.

İşbank Havale Ücreti

İşbank havale ücreti ile alanında mevcut olan ödenek sadece karşı tarafa yapılacak olan ödeme ile doğrudan orantılıdır. Burada miktar olarak karşı tarafa ne kadar bir ödeme geçecekseniz buna uygun olan bir havale ücretini ödersiniz. Yani havale için üç TL den başlayıp en fazla 75 TL ye kadar çıkan bir ödeme söz konusu olur. Çok büyük bir eft ya da havale ücreti ödemesi söz konusu olmaz. İşbankası özellikle buna dikkat ederek size bu alanda yardımcı olur. Böylece gün boyu rahatlıkla birden fazla eft ve havale işlemini yapabilirsiniz. Yani çoklu işleme müsaittir. Eft ve havale ile böylece fazla ödeme de söz konusu olmaz.

Çoklu İşlem

İşbankası ile bir değil birden fazla işlem aynı anda yapılabilir. Bu gibi durumlarda ücrette yine herhangi bir değişkenlik olmaz. Yani havale işlemi arka arkaya yapılabilir. Bunun için belli bir sınırlama durumu söz konusu olmaz. Bu işlemlerin her biri için yine beş TL gibi bir ödenek ortaya çıkar. Çok fazla bir kesiti yapılması durumu yaşanmaz. Üstelik havale işlemi 7 gün 24 saat olacak şekilde yapılır. Yani bunun için belli bir saat aralığı yoktur. Oldukça kısa ve kısıtlı bir saat dilimi yerine geniş bir saat dilimi içinde havale işlemini yapabilirsiniz. Ancak işlemler arka arkaya yapıldığı için ücrette de değişkenlik olabilir gibi bir durum yaşanmaz.

Burada her havale işlemi için beş TL gibi bir ödenek uygulanır. Uygun ücretlendirme ile havale işlemi de çoklu olacak şekilde yapılır. Kimi zaman bazı bankaların havale ücreti daha çok oluyor. Bu gibi durumlarda o bankaların tercihi de yapılmıyor. Ancak iş bankası ile böyle bir durum söz konusu olmaz. Çok uygun bir havale ücreti sizi bekler. Oldukça uygun ve ödenebilir olan bu ücret skalası ile şimdi daha rahat bir şekilde havale işlemi yapılır. Üstelik yapılacak olan işlem de çok basit ve kısa süreli bir işlemdir. Yani kısa süre içinde havale için her işlemi yapabilirsiniz.

Keşfet