İş Bankası Son Dakika: 16 Bin TL Ödemeyi Bankaya Uğramadan Alabileceksiniz

O Bankadan Çalışanlara ve Emeklilere Dev Kampanya: 16 Bin TL Ödemeyi Bankaya Uğramadan Alabileceksiniz

Yayınlanma:
Güncelleme:
İş Bankası Son Dakika: 16 Bin TL Ödemeyi Bankaya Uğramadan Alabileceksiniz

O Bankadan Çalışanlara ve Emeklilere Dev Kampanya: 16 Bin TL Ödemeyi Bankaya Uğramadan Alabileceksiniz. İş Bankası'ndan emeklilere ve çalışanlara son dakika mükemmel bir fırsat kampanyası geldi. 16 bin TL’ nin banka şubelerine uğramadan alınması mümkün hale gelecek. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Nakit paraya sıkışan vatandaşlar açısından devamlı güncel kampanyalar yapmakta olan ve kamu destekli iş yapan İş Bankası, yapmış olduğu son kampanya ile beraber 36 aylık vade seçeneği şeklinde ihtiyaç kredisi avantajlarından bütün vatandaşların faydalanmasını sağlayacak.

İş Bankası, resmi internet uygulaması üzerinden yapmış olduğu son dakika açıklamasına göre kredi kullanacak vatandaşlar açısından İş Bankası kredi politikalarına uygun bir müşteri olunması halinde hızlı bir biçimde kredi onayı verilecek. Buna göre kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 5000 TL ve daha da üzerindeki bütün kredileri de banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması halinde kredi onayı alabilecek. Diğer taraftan banka şubelerine dahi gitmeden kredi kullanmak isteyen vatandaşların kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirmek açısından bu bankada bir hesabının bulunması ve hesapları üzerinden bir internet bankacılığı şifresi almaları gerekir.

İş Bankası Emeklilere ve Çalışanlara İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

nakit-para-hemen-hesaplara-yatiyor-basvuru-yapan-hemen-onay-aliyor1.jpg

İş Bankası tarafından emeklilere ve çalışanlara yönelik 16 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi müracaatı işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, İşCep uygulamasına erişim sağlayarak kredi müracaat işlemlerini yapmaları halinde anında kredi neticesinde öğrenebilecek.

16 bin TL'ye Varan ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerini gerçekleştirecek ve kredi onayı alan vatandaşlar, iş bankasının şubelerine dahi gitmelerine gerek olmadan hesaplarına 16 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi 36 aylık vade seçeneği şeklinde yatacak nokta aynı zamanda ilk taksit ödemeleri ise 3 ay ertelemeli olacak şekilde yapılacak.

Keşfet